Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok verset írni ilyenkor?

Szoktatok verset írni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok többmint egy és fél éve az egyik fiú osztálytársamba és olykor néha eszembe jutnak róla gondolatok és elkezdek verset írni. Mikor túlságosan belemerülök sírok...

2015. febr. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá tehetségem. De barátnőm nagyon szép verseket ír.
2015. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én rengeteg verset írtam és írok.A különbség csupán a személy és az érzés. Az előző fiú akibe azt hittem, hogy szerelmes voltam, róla mindig szomorú verseket írtam és rengeteget sírtam. Ki is derült róla, hogy csak beetetett a művészi véna nem csap be. Ha valakiről csak fájdalom jut eszedbe arra ne pazarolj túl sok tintát. A fiú akibe most vagyok szerelmes róla olyan nehezen jutnak eszembe szavak... mindig azt mondom, hogy nem találtak fel még eléget. Viszont miatta még sose sírtam, ahányszor írok róla valamit mosolygok. Habár mostanra rájöttem az igazán szerelemről szóló szerelmes versre nincsenek szavak, meg lehet próbálni körül írni és sok mindenhez hasonlítani, de igazából a legszebb szerelmes vers a mosoly, minden benne van és mindent elmond mégis csak az érti akinek szánják.
2015. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!