Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tudnák egy...

Szerintetek mivel tudnák egy kis pénzt keresni? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és szeretek néha e menni a barátokkal egy egy sütit meg enni vagy csak a szokásos csokik üditök amikor hétvégente kicsit szórakozunk nem bulizunk! csak pára együtt sétálgatunk, beszélgetünk, zenét hallgatunk vagy épp be ülünk egy cukrászdába. eddig midig anyuéktól kértem pénzt, de nem szeretném őket terhelni anyagilag.

Pest mellett lakom,szóval a Budai részen tudok csak mozogni. miden ötletet meg hallgatok. előre is köszönöm a válaszokat! :)


2015. febr. 3. 16:18
 1/1 Macy@ válasza:

Szia! Szerintem nagyon rendes tőled, hogy nem szeretnéd a szüleidet terhelni! :)

Ha jól tudom, sajnos csak 15 éves korod után mehetsz diákmunkára, akkor is csak szülői beleegyezéssel és nem sok munka közül válogathatsz.

Talán próbálj meg kutyát sétáltatni, vagy gyerekekre vigyázni...vagy hasonlók.

Esetleg ha alaposan rendet raksz a szobádban, biztos össze tudsz szedni egy-két ruhát, cipőt, kiegészítőt, játékot stb. , amire már nincs szükséged és azokat online eladhatod.

Bocsi, ha nem tudtam segíteni. Ilyen szempontból 14 évesnek lenni gáz... én már csak tudom. Én is ugyanebben a cipőben jártam. De ne csüggedj, majd csak lesz valami! :)

18/L

2015. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!