Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai világban mivel, és hogy...

A mai világban mivel, és hogy lehet pénzt keresni? 19F

Figyelt kérdés

Ami fontos, hogy még iskolába járok, technikusin vagyok!

Bankszámlát szeretnék nyitni, azon pedig gyujteni szeretném a pénzem. Az állandó diákmunka sajnos nem fér bele az időmbe. Milyen lehetőségeim vannak?



2014. dec. 22. 20:15
 1/1 anonim válasza:

Hát pedig bizony munkával lehet pénzt szerezni. Ha heti egyszer mész azis pénz, mondjuk péntek éjjelre bemész melózni,szombaton nincs suli. Nézd meg a hiányszakmákat, és válaszd ki ami tetszik, és arra jár ösztöndíj. Más nem jut eszembe, áss a kertben hátha találsz aranyat. :)

Énis 19 vagyok, én nekem belefér nagynehezen a diákmunka, amiből semmi nem marad mert kocsival tudok csak bejárni iskolába és bizony a benzin még 350 ért is drága, de örüljünk annak ami van.

2014. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!