Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bonzoportal! Valaki vásárolt...

Bonzoportal! Valaki vásárolt már tőlük? Mi a véleményetek? Érdemes, vagy ugyan azokat a gagyi termékeket forgalmazza mint társai?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ugyanolyan gagyik a cuccok nála. vettem damilos fűkaszát, de nem egy nagy vas is das.
2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szvsza amennyiért árulják a cuccokat annyit bőven megérnek,

én is vettem fűkaszát 12 ezerárt adták, tokkal vonóval, 1év garival, teljesen jól teszi a dolgát. nem önindítós, be kell rántani, de ha nagy "vas is dast" keresel, azt a boschnál találod meg, csak szorozd meg tizzel az árát...

2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tanmenet válasza:
A párom már többször vásárolt tőlük, vett hegesztéshez napelemes hegesztő maszkot meg a kocsihoz izzókat és nagyon elégedett vele! Gyorsan kihozták futárral. Nem rég érdeklődtem náluk sátorért, nagyon kedvesek voltak a telefonban. Lehet, hogy két sátrat is rendelünk, mert a gyerekeknek is van kisebb náluk. Ja, Karácsonyra is ott vásároltunk, azt személyesen vettük át, kicsit sokan voltak, de gyorsan ment a kiszolgálás. Korrektül kezeltek minket, mint vásárlót. Sok jó dolog van náluk, a lányom most egy olyan szalfibotért könyörög a telefonjához...
2015. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szélhámos társaság. kiírták hogy ajándék mágneses szúnyoghálót kapok az 5500 ftos megrendelésem mellé, megérkeztek az áruk, de a szúnyoghálót azt nem küldték. nem megbízhatóak.
2015. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nemnemnemnemésnem!!!!!!!!!!!!!!!

rendeltem tőlük valamit, azt írták készleten van, leadtam a rendelést, várni kell rá...

lemondtam leadtam emagnál a rendelést, mit ad isten..hát ők forgalmazzák ugyanazt az emagon drágábban...

kóklerbanda!!!

negyede annyiért megrendelem inkább ebayről és ugyanúgy megvárom

2015. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Úgy látom itt sokan név nélküli professzorok, és el tudják dönteni egy kép alapján, mi milyen minőségű és mi mennyit ér.... Az ilyen emberek véleménye engem soha nem érdekelt, hiszen az értelmes rétegnek, ahova én is sorolom magam, rögtön átjön az ilyen hozzászólások mögötti sikertelen proli stílus. Aki valóban rendelt tőlük és problémája volt, az gondolom el tudta rendezni kulturáltan mint én, aki pedig irigy, jogot formál és képernyő mögül véleményez, annak a véleménye félrevezető, ezzel sajnos túl sokszor szembesülök.


A sztorim egyszerű, rendeltem egy húsdarálót az aliexpresszről, hát törötten kaptam meg, írtam nekik rögtön de mivel a futárcég nekik azt igazolta vissza hogy nem reklamáltam átvételkor részükről nincs megoldás, rögtön buktam 22 ezret. A bonzon megrendeltem ugyanezt 3 ezerrel drágábban, de 1 év garanciával, és másnap kihozták, azóta kifogástalanul működik. Szóval erről csak ennyit.....


és én a nevem is vállalom

2017. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A 220as izzók helyére csavarható LED kompakt "fénycsövek" bizony általános napi használat mellett alig egy év után halványodni kezdenek, nem naphosszakat világítunk velük!
2017. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szélhámosok, egy év garanciát adtak a ledes zseblámpára ami tölthető akksis. Aztán meg nem veszik vissza a rossz aksit már 6 hónap múlva sem. Nem veszi a töltést. Mindenféle keresztkérdésekkel akarnak kibújni a garancia alól. Még az a szerencse hogy 3 db ceruza elemmel működik a lámpa.
2018. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!