Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet viszonylag drága...

Hogyan lehet viszonylag drága autóm?

Figyelt kérdés

Az utakon rengeteg olyan autó van ami több milliós nagyság rendű. Pl : 114i 3 . Hogyan tudják megvenni az emberek az ilyen ár kategóriában lévő autókat ?

Amit Pl-nak felhoztam az semmi persze ahhoz képest amit nap mint nap szoktam látni.(bmw x6, BMW 318..stb)


A kérdésem még az lenne hogy külföldön olcsóbb az autó mint itthon?(Használt autóra gondolok) Érdemesebb külföldön autót venni vagy sem?


A válaszokat előre is köszönöm!:)


2015. febr. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet viszonylag drága autóm?"

Ügy, hogy viszonylag sok pénzt kifizetsz érte.


"Az utakon rengeteg olyan autó van ami több milliós nagyság rendű. Pl : 114i 3 . Hogyan tudják megvenni az emberek az ilyen ár kategóriában lévő autókat ?"

Pénzért - esetleg hitelre, líznigelik, de az is lehet, hogy céges autó.


"A kérdésem még az lenne hogy külföldön olcsóbb az autó mint itthon?(Használt autóra gondolok) Érdemesebb külföldön autót venni vagy sem?"

Lehet, hogy olcsóbb némileg, viszont ha Magyarisztánban akarod használni, akkor egyéb extra költségek is felmerülnek, és már nem biztos, hogy olcsóbban jössz ki. Konkrét autóra kell kiszámolnod, megéri-e.

2015. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2015. febr. 4. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi a kukid, hogy ilyen eszközökkel akarod kompenzálni?
2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi a bajod kedves utolsó?
2015. febr. 4. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz Normális választ írni akkor huzzal csicsikálni rendicsek.:)
2015. febr. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!