Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem eszek zöldségeket, mert...

Nem eszek zöldségeket, mert nagyon drága. Valaki valami megoldás? Eddig zöldségkeveréket vettem, mert viszonylag olcsó, de már nagyon unom.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Téged sem az eszedért szeretnek, Sparban most is 99ft a fejes saláta.


Ellenben a zöldségkeverék drágább is, sőt ha megfőzöd akkor már igazából szart sem ér.

2014. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fejes salátától éhesebb leszek mint voltam. Én sem minősítelek téged, te se tedd ezt.
2014. okt. 17. 19:58
 3/26 A kérdező kommentje:
Míg a zöldségkeverékből 1 kg 400Ft és elég sokáig kitart, eddig ez érte meg a legjobban. Fejes salátát ha egy nap alatt megeszem és olyan, mintha levegőt ennék, akkor valami gazdaságos.
2014. okt. 17. 20:00
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A zöldségkeverék sokkal drágább, mint a zöldség. Most vettem a Lidl-ben egy közepes sütőtököt 130 forintért, fél kiló gombát akciósan 260-ért, avokádót 150-ért (pedig azért az luxus kategória és általában 300 ft). Minden este van ott leárazás. Amióta zöldséget eszek és húst nem, tízezreket spórolok havonta, szóval igazából nem tudom miről beszélsz :)
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A répa kifejezetten olcsó, a karalábét is lehet elég olcsón venni. A zeller a Lidlben szokott olcsó lenni, a cukkini, sütnivaló tök átlagos, a káposzta szintén nem kerül sokba. Kígyóuborkát 99 forintért árult a tesco, nem tudom, mi lehet a nagyon drága.
2014. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Lidl tőlünk 28 km-re van.
2014. okt. 17. 20:06
 7/26 A kérdező kommentje:
Tesco szintén 28 km-re van. Egyedül ami van nálunk az a CBA és a helyi kisbolt horror áron. Még piac sincs.
2014. okt. 17. 20:07
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Vidék? Nincs kerted? Hobbitelketek?

Nem lakhattok ennyire elszigetelt helyen. Heti egyszer úgyis kell nagybevásárolni, gondolom azt n ag y városban teszed.

Az eddigiek nem írtak hülyeséget, de akkor egyél kenyeret, az nem levegő, jól megtölt és szedjél multivitamint. ..

2014. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nek-nk a falusi coopban 100 alatt van a káposzta. Rengeteg olcsó zöldség van, még zöldpaprikát is vehetsz 200

körül, a karfiol olcsóbb (persze nem mindenütt), a répa, zeller, káposzta egyébként egész télen jó áron van...

S ott van a mirelit spenót is, nem is tudom, mennyi, de párszáz forint az is, s elég hasznos növény, a ketogénezők szent grálja, kálium, kevés szénhidrát :D


A házilag készített csírák sem drágák ahhoz képest, hogy mennyire poénosak... De az csak sorminta, persze.


A zöldség egyébként valóban nem alkalmas a jóllakásra önmagában. A répával még lehetne próbálkozni, nekem az se. Egyél hozzá valami mást, én zsírt szoktam s még valamit, tojás, olajos mag... Úgy már jó.


Az olcsó zöldségek egyébként még ft/kalória tekintetében sem állnak rosszul, nehezen tudsz olyat enni, ami olcsóbb náluk, max. valami olcsó zsiradékot vagy lisztet, de azt sem szokás magában enni... Ja igen, a száraz hüvelyesek elég tutik e téren, s valahol azok is zöldségek. (Ha zavar a szénhidráttartalom, de zsírt sem akarsz, akkor nem tudok Veled mit kezdeni.)

2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Én is zöldségkeveréket szoktam enni leginkább: mexikói, 4 seasons, bébi sárgarépa, stb.


Külön szoktam hozzá venni paprikát és hagymát, amit szintén megpárolok (csak vízgőz felett).


Így minden van, a mixek miatt van brokkoli, karfiol, sárgarépa, borsó, kukorica...

2014. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!