Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hívhatott, milyen következm...

Ki hívhatott, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyik kategóriában kellene megkérdezni, ma hívtak a mobilomon, és mivel épp vártam egy hívást, azonnal felvettem. Nem szólt bele senki, hallóztam , utána letettem. Ezután néztem meg a számot, egy olyan szám, amilyenről még nem is hallottam. Esetleg benneteket nem hívtak még erről a számról? Attól félek, hogy majd kijön egy több tízezres számla, annyi ilyenről hallottam már. Mit gondoltok erről? A szám: +2117505343

2015. febr. 6. 17:11
 1/10 anonim válasza:
menj be a szolgáltatódhoz és kérdezz rá, hátha tudnak valamit tenni. Anyukám tegnap egy kongói demokratikus köztársaságból hívták, szerencsére nem vette fel!
2015. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha külföldi lenne a szám, a szolgáltatód mindenképp értesített volna. Valószínűleg vezetékes, bár ki tudja.
2015. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem is magyar szám..
2015. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Dél-Szudánból hívtak!

[link]

2015. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A +211 nemzetközi előhívó telefonszám az alábbi országhoz tartozik: Dél-Szudán


Érdekes, de ez van.

2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknél előfordul sajnos, hogy megkurtítanak, bár inkább csak egyet szoktak csörögni és akkor emelnek le egy kisebb vagyont a számládról, amikor gyanútlanul visszahívod őket gondolván, hogy fontos lehet. Általában nem is tudnak mit tenni vele.

A számládról mindenképpen érdeklődj a szolgáltatónál, annyit nem ér az egész, hogy végig izguld a hónapot, hogy vajon mekkora összegről kapsz majd csekket.

2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem kell izgulnod. Semmilyen költséged nem fog adódni belőle.
2015. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, arra játszanak hogy visszahívd őket nagy pénzért. Soha ne reagálj ismeretlen külföldi számra!
2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Felhívtam a szolgáltatót, és megnézték a számlámat. Azt mondták, ne izguljak, semmi költségem nem lett belőle:)

Az biztos, hogy ezután jobban megnézem, mikor veszem fel(:

2015. febr. 6. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltaképpen neki került pénzbe hogy felvetted, szóval felvetted a harcot a lehúzással szemben. Köszönjük. :)
2015. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!