Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan természetes, hogy...

Miért olyan természetes, hogy élünk?

Figyelt kérdés
Mostanában azon jár az eszem, hogy nem értem az életet. Azt, hogy miért van. Olvastam elméleteket az univerzumról, például lehet, hogy én csak egy agy vagyok egy kádban, és valakik rajtam tesztelnek mindenfélét. Vagy az egész élet csak egy szimuláció (mint a Sims játékok, csak sokkal nagyobban). Ez most így elég butának hangozhat, de egyszerűen nem értem. Tudom, hogy gondolkozom, tehát vagyok. Csak azt nem tudom, hogy miért itt, mi ez itt, hogyan van és miért? Nagyon sok elméletet találtam ki magamnak, csak úgy, de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok. Bármi is legyen ez, örülök, hogy itt lehetek. De azért kezdek beleőrülni.

2015. febr. 6. 22:21
 1/3 anonim válasza:
én is sokat filózgatok ezen, nekem is van pár összeesküvés elméletem. De amúgy csak mutánsok vagyunk, azért alakultak ki érzékszerveink mert a szükség azt követelte.
2015. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Születésünk előtt mindenki megválassza, hova, kihez, születik. Hol tud a legtöbbet fejlődni, hiszen az előző életek általi bűnöket mint áldozatként fogjuk átélni.

Amit adunk kapunk, csak nem biztos, hogy ebben az életben.

Életnek egy célja van, hogy tudatosságra ébresszen, hogy Isten gyermeke vagy, és hogy szeress.

Persze a nagyhatalmak nem akarják, hogy rádöbben, valójába ki is vagy, mert akkor nem leszel olyan mértékbe irányítható. Lebutított népet akarnak, aki azt hiszi hogy pl az élet csak annyi mint egy videó játék. Sok népbutítás folyik.

Ebben a lebutított világban sokan keresik a helyüket, nem érzik jól magukat, mert érzik ennél az anyagi világnál több az ember.

Hol van a szeretet, az együttérzés, az önzetlen segítség. Ehelyet inkább dögöljön meg a szomszéd lova, mert az enyém is megdöglött szemlélet van. Hát nemcsoda hogy háborog az Istenadta lélek.

Ábrándozz, a vágyaid vezetnek. Lehet hogy falakba ütközöl, de ne érdekeljen. Sok ember el akar majd gáncsolni az utadon, hogy nehogy szellemi szinten feléjük kerüljél. Hagyd ott őket, és menj végig az utadon. Sajnos csak életünk végén derül ki, mindezt sikerült-e jól végrehajtani.

A szeretett vezéreljen téged. Isten áldjon.

2015. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. febr. 7. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!