Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki itt rajtam kivül...

Van valaki itt rajtam kivül akinek ugyanúgy meg van a saját "álomvilága" mint nekem? Hol tudnék hasonló emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Érdekelne ,hogy másoknak is van-e egy általuk generált kis valóság ahol ők találják ki a szereplőket és a történet szálat is. Egy ideje ez a legjelentősebb szorakozásom és szeretném tudni ,hogy mások is elszoktak vonulni egy olyan helyre melyet az elméjük legeldugotabb részében őriznek. És ha léteznek ilyen személyek akkor van valamilyen csoport ahol ilyen emberek vannak.


Előre is köszönöm a válaszokat és ha te is olyan vagy mint én akkor írj rám :P



2015. febr. 7. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
igen nekem is van hasonló de én annak a világnak az ura vagyok . és eléggé el vagyok rugaszkodva a valóságtól.pl: nálam tudományos fantasztikus fegyverek is vannak. Én zalai vagyok tőbbet még nem árulok el várom válaszodat
2015. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is szoktam ilyeneket csinálni. De csak addig uralom a ,,saját világomat", amíg a tudatomnál vagyok. Ha bealszom, már bármit, csak pont azt nem álmodom, amit akarok :D
2017. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!