Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legkínosabb, legviccesebb...

Mi a legkínosabb, legviccesebb történeted?

Figyelt kérdés
amikor annyira égő helyzetbe kerültél,hogy már csak nevetni tudtál magadon :D mesélnétek ilyen történeteket?
2010. febr. 10. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem dokinál(hólyagok nöttek a számba/számra..:S) :

doki: aztán most nem eszünk más tányérjából, iszunk a poharából, csókolózunk.

anya: áá még csak nem csókolozik.

doki: anyuka, maga még hisz a mesékben?

én: ezek szerint


ezek után kihallgatáson kellet részvennem, hogy hol, kivel, mikor?:D


számomra nagyon ciki volt:S

2010. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi voltam még,és nővéremmel gyakran voltunk a nagyszüleinknél.Mamám természetesen elkényesztetett.Elkezdtünk palacsintát sütni,kiharcoltam,hogy én süthessem.Természetesen az első palacsintánál megégettem a karom.Mamámmal rohantunk a fürdőbe a csaphoz,pedig ott volt két lépésre a gáztól a konyhában is a csap :D 1óra múlva már nevettünk rajta :)



Egyszer egy szép nyári este,elmentem anyum elé a munkahelyére görkorival.Hazafelé ahogy a járdáról léptem le,olyat estem,hogy sírtam...Anyum azt hitte,hogy azért,mert nővérem barátai meglátták és hogy biztos kinevetnek.Pedig nem.Mozgatni sem tudtam,nagyon fájt.Aztán félóra vacilálás után végül elmentünk az ügyeletre ahol megmondták,hogy eltört a kezem és begipszelték.3nap múlva mentünk nyaralni a Balatonra...Úgy barnultam le,hogy a jobb alkarom tiszta fehér maradt,a gipsz nyoma.Ráadásul első napokban nem is fürödtem...Végül nagy okosan kitaláltuk,hogy nejlonzsacskót kötünk a karomra és úgy megyek be a Balcsiba.El tudom képzelni mennyire nézhettek hülyének,hogy az egyik kezem folyamatosan fel volt emelve és be volt zacskózva :D :D

15/L

2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Suli büfé....mögöttem hatezren...kértem barackos nesteat,meg hot dogot...kérdezte a büfés tag hogy kérek e még valamit a teán kívűl,én meg elbambultam és csak annyit mondtam:

-Ketchupot!

a hot dogot nem mondtam hozzá:D

2010. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

kb 10 éves voltam, és az iskolába kellett valamiért vinnem 100 FT-t (akkor azért még többet ért egy százas)

és a kezembe volt a 100-as , és elmentem wc-re és beleesett a wc-be! és hát én meg szépen belenyultam és kikotortam XD

mert nagyon kellett az a pénz, és nemnagyon tudtam volna kérni senkitől. és könyékig benne voltam a wc kagylóba:S utána kb fél óráig mostam a kezemet:D

2010. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Még pár éve Balatonon voltunk a családdal. Mostohabátyám dobált engem a vízbe. Felálltam a vállára, ő le akart dobni, de kicsúsztam a kezéből, és vhogy ráestem, onnan meg a vízbe. Nagy csapódással estem le, és a fürdőruhafelsőm teljesen felcsúszott a nyakamba. A mostohabátyám gyorsan kikapott a vízből, mert azt hitte, hogy megsérültem, ahogy ráestem. És ott tartott a víz fölött, miközben a fürdöruhafelsőm teljesen fel volt csúszva a nyakamba... Gyorsan kiabálni kezdtem neki, hogy tegyen le, és legszívesebben elsüllyedtem volna...:D
2010. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnél betoltam egyszer vagy 5 karéj zsírosdeszkát, aztán indultam haza távolsági busszal. 21-esen olyan hirtelen rámjött a szükség, mintha valaki azt mondta volna egy woodoo-baba fölött, hogy: -Sz*rd össze magad!

Nem volt mit tenni, majd' befostam, muszáj volt eltéríteni a buszt. A sofőr féltve a kárpitot vészvillogóval megállt egy pizzériánál, én meg leugrottam a buszról, nyargaltam át az úton, be a krimóba. Persze 40 ember nézett orrát az ablakra tapasztva.

Még sosem fohászkodtam úgy a Jóistenhez mint akkor, hogy üres legyen a retyó. Megkönnyebbülve ültem a budin, amikor bevillant, hogy 40 ember vár rám odakint. Na pucolás kifelé, futólépés a buszig. Visszafelé ugyanez, 40 ember kukkerolt hogy mikor jövök.

2010. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nyaraláson a tóparton lévő "kabinban" ránk nyitottak szex közben.. ha így évek múltán rágondolok is majd elsüllyedek 23 L
2010. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az osztalyommal voltunk uszas oktatason es kikapcsolodott hatul a bikini felsom...tok ego volt fiuk lanyok tanarok mindenki ott volt...de meg szerencse hogy a baratnom( rem bena volt) betutta kapcsolni gyorsan igy nem sok szemtanu volt...megjegyzem egy oraig szenvedett vele...azota egyreszest huzok csak,,,nem kell a ket reszes
2010. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!