Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt e legkínosabb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt e legkínosabb vagy legviccesebb dolog amit csináltatok vagy történt veletek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Volt egy éjszaka amikor nem szexeltünk.
2011. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem ez volt szerintem a cikik netovábbja, de még csak 2 napja ismertem mikor mentem vele a játszótéren kézen fogva a mozgó hídon és jeges volt, amikor seggre ültem lefele jövet, első 2 szavam hogy a......de utána kacagtam magamon,hogy alig bírok felállni.Persze segített és nem röhögött ki :)
2011. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Amikor megnősültem, azt mondtam a feleségemnek, hogy: "Az én házam a te házad. - Másnap eladta.
2011. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmhöz mindig be kellett osonnom,mivel szülei nem tudhatták, h van barátja.Kerítésen átugrás,kutya elől menekülés megvolt.Egyszer a szekrényébe kellett elbújnom,mert az anyja bejött a szobába.Reggelente meg távoztam:)
2011. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

legviccesebb:

amikor sétáltunk a párommal, rátört, hogy megcsókoljon/megpusziljon útközben és ahogy felém hajolt én őfelé, pont akkor léptem egy gödörbe és alacsonyabb lettem vagy 10 centivel :)

legkínosabb:

amikor engem cukkol a barátom haverja, csúnyákat is mond, mert bunkó, viszont a párom nem szól rá, hogy ne őrá haragudjon, olyankor ott vagyok abban társaságban, mint valami csicska, vagy egy nyomi, mert én nem tudom magam megvédeni, csak megsértődöm és haza megyek, a párom meg olyankor ott marad velük.

és legközelebb sincs semmi tekintélyem előttük.

már mindenből rajtam szórakoznak

2011. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerre vicces és kínos.


Egy dagi lány belém volt esve a főiskolai évek alatt. Nem tudtam, hogy így van, így aztán amikor megkért, hogy hozzak át neki néhány jegyzetet, nem igazán számítottam arra ami ott várt...


Gyertyafényes vacsi, szülők elutazva, ágy elrendezve, zene, stb.. Szóval valami randi szerűségbe csöppentem bele akaratom ellenére, ami ráadásul még annál is több akart lenni, azt hiszem.


Na most mit csináljon ilyenkor az ember? Én azt találtam ki, hogy játszottam a hülyét. Agyba-főbe dicsértem, hogy milyen szerencsés, hogy így várja a barátját, bárcsak engem is most így várna az OTTHON VÁRAKOZÓ barátnőm, és gyorsan leléptem, nehogy megzavarjam az Ő RANDIJÁT, hiszen én csak a jegyzeteket hoztam át.

2011. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

háát...legkínosabb tán mikor lecumtam a pasim,azt a szemembe ment a cucc,és úgy csípte a szemem,hogy majd kimarta,bevörösödött az egész,azt 20-30percig azzal szenvedtem...

a legviccesebb meg hogy a pasim szex közben fingott egy hatalmasat,hogy még a másik szobában az anyja is meghallotta és ránk nyitott volna,de hála az égnek zárva volt az ajtó (huh),persz nem tudta mit csinálunk xD

2011. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

18:54

díjnyertes impro :)

2011. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Első randi + hányós vírus = nem volt vicces, de megtörtént. Mikor eljöttem otthonról, még semmi bajom nem volt, mikor beültünk a helyre, egyből mentem a WC-re.


A srác rendes volt, aztán végül is nem ezért nem lett a dologból semmi.

2013. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Az én barátnőm cikis helyzetét írnám le,egyik alkalommal a szexet az arcán fejeztük be.Nemsokkal utána ment busszal valahova,az anyja is ment vele a megállóba várták a buszt,ekkor az anyja mondja neki van valami a nyakadon, a rászáradt cucc volt,erre mint minden anya megnyálazta az ujját

ès elkezdte ledörzsölni a rászáradt cuccot,persze nem jött le egyből ezért újabb nyálazás,dörzsi,mígnem lejött. Mesélte otthon mikor hazajött jót nevettünk rajta :))

2013. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!