Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legkínosabb, legviccesebb...

Mi a legkínosabb, legviccesebb történeted?

Figyelt kérdés
amikor annyira égő helyzetbe kerültél,hogy már csak nevetni tudtál magadon :D mesélnétek ilyen történeteket?
2010. febr. 10. 18:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%

A balatonnál nyaraltunk (kb.2éves voltam)és a szüleim rendeltek kaját és meg ott a kavicsokkal játszottam és apukám arra éett figyelmes hogy erölködök és látta hohy kis goyókat pottyantottam oda :) x)



és a kérdés feladójának volt ilyen vicces története?:)

2010. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Meki...szokásos "itt fogyasztod kérdés". Mire én tök elbambultam rámutattam az asztalunkra és mondtam: "nem, ott".

Na akkor aztán nagy önuralom kellet nekem is meg a csajnak is, nehogy elröhögjük magunkat.

2010. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyósnak könyörögtem, hogy hagy szúrjam meg tűvel,(vércukrot mérni)de annyira parázott fél a tűtől hogy én már csak nevetni tudtam rajta,meg amit leműveltünk(mindig hülyülünk),mire én pukiztam a nevetéstől!Hú de kínos volt!!!


Ez nagyon megmaradt bennem.

2010. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
lolcsi
2010. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Kisgyerek voltam, amikor szókimondó idős nagymamám szomorkodva gondolt a jövőjére, ekként: (ellenkezést, tagadást várva):

Ha meghalok, le se szarjátok majd a síromat se...

Én vigasztalón: -Dehogynem mami, dehogynem!

2010. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
2. hoz hasonló az enyém is. Kérdi a csaj, hogy elviszed? Mondom neki hogy persze az asztalig mindenképpen.
2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
vonattal utaztam valahova,de nagyon siettem,és induláskor látom,hogy a ruhaszárítón maradt még néhány ruha(bugyi,melltartó,zokni).gyorsan bevágtam 2 nagy papírzacskóba,meg még teleraktam a zsákot ezzel-azzal.és rohantam az állomásra.el kezdett szakadni az eső,a papírzacskó elázott,elszakadt...kiestek a melltartók,bugyik,tiszta sár lett minden,kiömlött az ételhordóból a paprikáskrumpli XD ott állok a keletiben a sáros-kajás bugyik felett,sz@rráázva,vonat indulás előtt alig néhány pillanattal.és persze egy fiatal férfi volt az,aki a segítségemre sietett néhány pótszatyorral.abba gyömöszöltem bele a cuccomat,és rohantam a vonathoz... XDXDXDXD :D:D:D egész úton röhögtem magamon,nem tudták mi bajom! :D :D :D
2010. febr. 10. 19:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen az jutott eszembe, hogy egyszer egy táborban mentünk fürödni, 4 lány, és a sátrunktól a fürdőig kellett menni, vittük a cuccainkat, alsóneműt is. Visszafelé egy 50 körüli ember kérdezte, hogy ki hagyta el a tangáját. És az enyém volt.
2010. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de én vonzom az ilyen helyzeteket,van egy csokkorravaló :D ha még eszembe jut,mesélek:D
2010. febr. 10. 19:11
 10/18 anonim válasza:
100%
Nekem legjobb élmény... Nagy buszmegálló...büfé. kértem egy kávét. Megkérdezi a csajszi hogy kérek-e még valami a kávén kívül? én meg (elbambulva) ! Aha, poharat!
2010. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!