Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha 16 evesen nincs baratod?

Rami** kérdése:

Baj ha 16 evesen nincs baratod?

Figyelt kérdés
16 vagyok es mondogassak hogy miert nincsen pasim meg hogy hogy hogy nincsen pasim mert en olyan jo fej vagyok meg aranyos cuki meg minden (amibol a fele nem igaz sztem :d). Fel fullel szoktam hallani mas lanyoktol hogy azt kerdezik hogy megis mit esznek rajtam akiknek eddig tetszetem. Sokszor meg kerdezik hogy van e 'udvarlom' en erre azt mondom hogy nem nincsen erre a kepembe vagjak hogy meglatszik hogy miert mert nincs tarsasagi eletem (tarsasagi eleten gondolom azt ertik hogy szivjam a cigit meg minden penteken mennyek el reszegre inni magam meg hogy az osztaly masik vegebol uvoltozzem azt hogy te Nora van cigid?? meg an ongyujtod??) Most miert baj az ha ilyen korban nincs pasim??
2015. febr. 8. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Szido es hasonlo kommenteket lecci mellozuk koszonom :)
2015. febr. 8. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nincs pasid, te érzed, hogy mikor kell eljönnie annak, hogy legyen barátod.
2015. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csúnyácska vagy, vagy a személyiséged irritálja a pasikat... 23/F
2015. febr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat biztos szeb vagyok mint te ;)
2015. febr. 9. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát akkor marad az, hogy olyan a jellemed amit a legtöbb korodbeli srác még irritálónak tart.

Ne érts félre, nem sértegetés akart lenni az előző kommentem, pusztán leírtam a lényeget, mintsem ékesen szóló körmondatokkal bohóckodjak ami valójában nem fedi a lényeget.

Bizonyára csinosabb vagy mint én, ezt sem cáfolom, sőt bízom is benne :))

Tehát- az, hogy a személyiséged irritálja a környezetedben élő kisfiúkat (elnézést, de tényleg azok, érzelmi analfabéták még, nem tehetnék róla a többségükön a tesztoszteron uralkodik, és nem éppen a tartós kapcsolatok miatt keresik a lányokat...) az nem éppen azért van mert Te vagy egy sárkány, hanem pusztán érettebb a felfogásod mint az övék, és ezért jelenleg nem is tekintenek rád úgy mint egy könnyű nőcskére, és ezért nem is zaklatnak. A másik, a cigis sztori... a fiúknak nagyon imponáló az ha egy csaj bevállalós, merész meg kicsit lökött (persze csak kicsit..) mert akkor vélhetően az a lány hamarabb tolja le a bugyiját is.

Na most ha megértetted mit is írok így meló közben, és megpróbálod magad egy kategóriába beletenni, és ha az jön ki, hogy nem dohányzol, nem iszol, nem jársz bulizni, nem fekszel le 16 évesen a fél sulival, akkor vélhetően a te kis "különc", "prűd" hozzáállásod az ami nem vonzza a kis tesztoszteron-huszár fiatalságot.

A lényeg, nem minden srác ilyen! De, vélhetően akinek tetszel, az meg nem mer feléd nyitni, és csak biztos távolságól csodál téged.

Nincs veled semmi baj, több ilyen rendes lány kellene mint te, és a párkapcsolatokat érett fejjel a legjobb elkezdeni, a ti korotokban úgy is rövid életű.

Remélem érthető lett, ha mégsem szólj be újra és lebetűzöm :D

2015. febr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!