Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha 16 évesen van képzeletbeli...

Ha 16 évesen van képzeletbeli barátod, örült vagy?

Figyelt kérdés
Vagy csak magányos?

2014. jan. 2. 01:00
1 2
 1/17 FIVESTAR ***** válasza:
41%
Nem biztos h maganyos vagy. nezz kevesebb tv-t
2014. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én szivesen lennék a barátod ha rólad van szó. így nem kell képzeletbeli :) 18/L
2014. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látod a szellemeket, csak nem tudsz róla.
2014. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ha rólam van szó kedves második?:D hisz azt sem tudod ki vagyok
2014. jan. 2. 01:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan látod és hallod is a "barátodat", akkor jobb lenne orvoshoz fordulnod.
2014. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj emberek. Nem vagyok idióta. Tudom hogy ez a "barát" én vagyok, ezt én csinálom, de nem kellett volna már eltűnnie?
2014. jan. 2. 01:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig volt képzeletbeli szerelemem. Olyan 13 éves koromig.

Elképzeltem egy számomra tökéletes pasit, és minden este lefekvés előtt jeleneteket képzeltem el vele. (nem olyan jeleneteket xD)

Évekkel később találkoztam egy sráccal, aki mind külsőre mind belsőre tökéletesen megegyezik a megálmodottal.

Elmondása szerint évekig előttem ő is egy szőke lányról álmodozott. Megtaláltuk egymást. :)


Amugy én később (16) elkezdtem írni, mert rájöttem, h van fantáziám. Tehát hasznosíthatod is.


20l

2014. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Nekem is van képzeletbeli barátom.


16F

2014. jan. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy őrült vagy.

Általában a képzeletbeli barátok a gyerekek felénél feltűnnek olyan 7-8 éves korig. Akkor annak az az oka általában, hogy a láthatatlan barát mindig meghallgatja, azt és akkor játszik vele, amikor akar.

Az, hogy ez nálad milyen minőségben van jelen az igazán komoly kérdés. Látod őt, mintha egy csak számodra látható ember lenne, vagy mint ahogy az egyik kommentelő írta, hogy jeleneteket játszott le a fejében.

Ha csak te látsz valakit, arról nem ártana beszélni egy felnőttel. Nem feltétlen a szüleiddel, ha velük erről nem akarsz, hanem egy olyan felnőttel, akiben megbízol. Tanárral, keresztszülővel biztosan beszélhetsz ilyen témáról.

Könnyen lehet az is, hogy csak egy borzasztó nagy fantáziával rendelkező 16 éves vagy. :) Kezdj el valami kreatívval foglalkozni, írni vagy festegetni.

2014. jan. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Captain Hindsight ***** válasza:
73%
nem kell ezen izgulni nekem még 56 évesen is rengeteg képzeletbeli barátom van.sokat teázunk és beszélgetünk
2014. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!