Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állam által finanszírozott...

Állam által finanszírozott albérlet?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam erről, és én is most fogok elkezdeni dolgozni egy cégnél (remélhetőleg) ami innen majdnem 200km-re van, és ugye ad alapból a cég szállást, de nem szívesen vinnék PC-t munkásszállóra, meg hasonlók, mert nem biztos hogy teljesen megbízhatók a lakótársak. De nem is ez a fő lényeg, hanem ugye szeretném igénybe venni ezt az állami támogatást, és olvastam olyat, hogy 5 nappal a munkakezdés előtt le kell adni a kérelmet, de hogy adjam le, ha még nincs meg az albérlet, és hasonlók? Vagy azt nem is kell megadni? Csak pályázni, és ha igent mondanak rá, akkor kell megadni hogy hová is mennék albérletbe? Vagy ez a része hogy működik? Előre is köszi a válaszokat!
2015. febr. 9. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Neked számlaképes albérletet kell találnod.

2. A számlaképes lakások alapból drágábbak szoktak lenni.

3. Szobát nagyon ritkán adnak ki számlaképesen, pedig valószínűleg jobban járnál, ha nem egyedül bérelnél egy egész lakást.

4. Tehát kb ugyan ott lennél mintha bérelnél egy szobát feketén.

2015. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincs igaza az előttem szólónak, mert nagyon nivós lakásokhoz lehet jutni önrész nélkül, tehát ingyen.


Nem létkérdés, hogy előbb cím szerint meghatározd, hogy hol fogsz lakni, mert vannak olyan szervezetek, akik az összes lakásunkra megkérték és magkapták az Uniós támogatást.

Ilyen pl a jofogason hirdetett :

Albérlet támogatáshoz számlaképes lakások listája

című hirdetés.


Ha itt rálépsz az Otthon/Albérlet rovatra és rákeresel arra a szóra, hogy ’támogat’ rengeteg info kiugrik, ha végig olvasod, szinte mindent fogsz tudni a támogatásról.

2015. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! :)
2015. febr. 12. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!