Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon van valaki Cosplayezésben?

Iza-chan kérdése:

Otthon van valaki Cosplayezésben?

Figyelt kérdés

Szeretném elkészíteni az első Cosplayem, de nem tudom milyen anyagok kellenének hozzá. Alice Madness leszek de nem tudom mit, hogy kell csinálni. Milyen anyagból lenne érdemes megcsinálni a ruhát? Van egy sima csizmám, jó lenne alapnak, de nem tudom hogy kell rávarrni a szíjakat és a csatokat! hol lehet olyan csatokat venni, mint amilyen alicenak van? És Alicenak van még egy ló alakú fegyver. Azt miből érdemes megcsinálni? És hogy kell megcsinálni?

[link]

[link]


Már néztem a lórol egy képet, de nem tudom miből készült, ugyanis az oldal angol volt!

[link]



2015. febr. 9. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Oké, tudom, hogy ez az egész cosplay cucc arról, szól, hogy saját magad készítsd el a jelmezed, de azért nem lenne könnyű egy ilyen csizmát/bakancsszerűséget elkészíteni. [link]
2015. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csizmára nem kell feltétlenül felvarrnod azokat a szíjjakat. Mivel csak saját magukat tartják, akár felragaszthatod őket kétoldalú ragasztószalaggal is. A csat rajtuk pedig mezei övcsat. Ilyet bőrboltban, illetve bőrdíszművekkel foglalkozó üzletekben lehet kapni általában, ahogy bőr szíjjat is.

A lófej keménypapírból van. A kép alatt a hozzászólásoknál a készítő letölthetővé tette a terveit.

Kicsit ügyesnek kell lenni, hogy az ember visszafejtse, de ha szeretnéd, elküldöm neked az összeállításhoz szükséges ábrákat, amiket csak ki kell nyomtatni, kivágni és összeragasztani. Ha érdekel, dobj egy privátot, benne az email címeddel, és elküldöm. Az összeállításhoz is van nagyon jó segédlet.

2015. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!