Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak azért...

Miért van az, hogy csak azért jön valaki erre az oldalra, hogy kötekedjen, csúnyán beszéljen másokkal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 18:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%
És vannak olyan emberek is, akik rendesek itt de viszont az életben sem tudják kiélni magukat. :(
2008. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
86%
na azért van 1 pár kivétel:D pl akik itt is belekötnek mindenbe meg az életben is:D nem tagadom személy szeint én is közéjük tartozom. de nem is faszkodásnak mondanám hanem inkább ugy fogalmaznék, hogy a dolgokat más szemszögből állítombe, ami persze senkinek sem tetszik, max elgondolodnak rajta jó esetben, de azért megkapom a minuszt:D mint pl ez http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__65832-milyen-..
2008. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Tehát direkt bosszantasz másokat? Miért csinálod? Unatkozol? Tudnál komolyan válaszolni?
2008. aug. 22. 23:04
 14/37 A kérdező kommentje:
Szerintem összeakadtuk mi itt már egy párszor. Tényleg érdekel, miért vagy ilyen. Ha tényleg ilyen kötekedő vagy, akkor valószínűleg nem lehet túl sok "rajongód". Mi a bajod, mondd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 22. 23:07
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
de miért baj az ha nem kezelni akarom a tüneteket, hanem a probléma okát megoldani??
2008. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%
jaj nem megoldani hanem orvosolni
2008. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Mert úgy gondolod, ha belerúgsz a másik lelkébe, azzal orvosolod a problémát? Szerintem neked se esne jól,ha valaki így akarná orvosolni a te problémádat, nem? Én elfogadom, hogy másképp látsz dolgokat, mint általában az emberek, ezzel nincs is gond, de szándékosan bántani valakit... az csúnya dolog. Az igaz, ha kiakasztanak, én se válogatom meg a szavaimat, de soha nem kezdeményezek vitát,utálok veszekedni.

Jó, itt könnyű a névtelenség homályába burkolózni, de azt mondod, alapvetően ilyen vagy.

Hát .... biztos nagy háború lehet a lelkedben... Miért nem kérsz segítséget, mondjuk TŐLEM:)))))))))?? Remek pszichológus vagyok :)))))

2008. aug. 22. 23:45
 18/37 A kérdező kommentje:
Ja, és asszem, én miattad írtam ki ezt a kérdést - ha jól érzem.......
2008. aug. 22. 23:46
 19/37 anonim ***** válasza:
64%

Mér' ki kötekszik? Há 1mingyá' lefejellek!



(:D ;) )

2008. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
53%
lol már társam is akad:D de amugy nem hinném, hogy miattam írtad, legegyszerűbb ha megnézed az ominózus kérdést, és megnézed, hogy az ottani "bunkónak" hány százaléka van, majd összeveted az enyémmel.
2008. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!