Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak azért...

Miért van az, hogy csak azért jön valaki erre az oldalra, hogy kötekedjen, csúnyán beszéljen másokkal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 18:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Hát max. a falat fejeled le, te pszichopata nyomorék. Nagyon beteg vagy, és esküszöm, sajnállak.

Nem igénylem, hogy válaszolj. Vagyis légyszi, kopjál le. Köszi.

2008. aug. 22. 23:56
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem nekem írnod, hanem a másiknak ugye? :) mert sztem egész kultúráltan megosztottuk egymás véleményét eddig nem?
2008. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

... mármint a saját véleményünket egymással, nem?

Foglalmam sincs, annak a kemény csávónak írtam, aki szeretne lefejelni.(:))

De ha te nem ugyanaz vagy, akkor miért azonosulsz vele?? Mert azt mondod, nagyon örülsz, hogy akadt egy "társad"...

Én ebből nem tudom megállapítani, hogy melyikőtök írta. Amúgy mindegy.

Én azért szeretem ezt az oldalt, mert érdekel más emberek problémája, és szeretek segíteni, ha tudok. És milyen furcsa, az életben is ezt csinálom. Ilyen vagyok, és kész. Nem muszáj utánozni, de bántani sem kell.

És ha komolyan ilyenek vagytok, vagyis nem csak szórakoztok, az engem nagyon elszomorít, mert elég szar a világ sokszor e nélkül is... Na ennyi.

2008. aug. 23. 00:07
 24/37 anonim ***** válasza:
1 szóval sem írtam h nagyon örülök:D csak mondtam h már társaim is akad:) amugy igen a saját véleményünket osztjuk meg igen:) de ha elolvasod a kutyuszos sztorit akkor észreveszed hogy nem csak kötekszem hanem igaz kicsit durván, de megmondani az embereknek, hogy máshol kell keresni a probléma okát. Ha véletlen be van neked állítva h e-mailt kapj az érkezett válaszok után akkor elnézést a floodért:)
2008. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
kimaradt egy "megpróbálom" szavacska
2008. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Lám,lám most meg hirtelen normális lettél... Nahát, most melyik az igazi arcod??? Nagyon érdekes fiú (?) vagy, komolyan.

A kutyusos sztori...? Nem adok neked igazat. Nagyon sok szemét ember van, aki ok nélkül gyilkol állatokat. Nem tudom, miből gondoltad, hogy a kutya gazdája rosszban volt valakivel, és az ölte meg a kutyát... - mert ugye ezt mondtad? De még ha rosszban is vannak, akkor már szerinted joga van megölni valakinek egy állatot?? Most mindegy, kié a kutya... Ha mondjuk személyesen ismernénk egymást, akkor most megmérgeznéd a kutyámat, csak azért mert nem értünk egyet valamiben? Én a te kutyádat megpuszilnám, mert semmi köze a mi balhénkhoz, és imádok minden állatot, még a kígyót, meg a pókot is, mert olyan élőlények, akik semmi rosszat nem tesznek szándékosan. Erre egyedül csak az ember képes....:((

És a kérdező különben is a tüneteit kérdezte a mérgezésnek, ezért nagyon nem értem, miért bántottad. Én ismertem egy kutyát, akit senki nem mérgezett meg, csak felnyalt valami szart a parkban, és neki vittünk tejet, aztán jobban lett. Na már regényt írtam.:)

2008. aug. 23. 00:21
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én sem értem igazán. Ha dühös vagyok (nagyon-nagyon sokszor állatkínzás gyanánt) akkor itthon, a lakásban dühöngök, a gép előtt és nem egy oldalon másokon. Ha rossz kedvem van fel sem jövök, mert tudom, hogy megbántanék valakit akaratlanul is. Sajnos eléggé hangulatember vagyok.

Mások viszont szeretnek másokkal kötekedni, de fogadni mernék, ha nem anonim lenne az oldal, nem történne ez meg. Azért szivesen megnézném a kötekedők korát... na, mindegy. :)

Még eddig ÉN nem bántottam meg se kérdezőt, se válaszadót és ezt nem is szeretném elkezdeni, szóval inkább nem kommentelem azt, aki szeret kötekedni.

L.

2008. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ömm elmondanám, hogy a kérdezőnek ez már a 2. mérgezett kutyája.
2008. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
És az azt jelenti, hogy valakivel rosszban van? Ilyet se hallottam még :)
2008. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Többnyire normális válaszokat adok, de néha vannak annyira hihetetlenül ostoba kérdések, amire nem vagyok felkészülve, hogy belőle is kitör, h hülye vagy ember. Ennél durvádd nem, és ez nagyon ritka, de sokszor kaparom a falat, h mikot képesek kérdezni.
2008. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!