Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek jobban szeretik a tavaszt meg a nyarat mint a telet?

Figyelt kérdés
én a telet szeretem
2010. febr. 11. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
ok
2010. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is például a tavaszt meg a nyarat szeretem jobban mert meleg van jó az idő nem kell "bundabugyiba járni" és nem fagyok meg.És ezért vagyok téltől egyenesen rosszul,főleg ha az utcára kell lépni latyakban, és én ezért nem szeretem a telet.Az ősz még elmegy valahogy de azért se rajongok különösebben.

Nálam ezért van.

(:

2010. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
Valahogy az ősz, és a tél az elmúlást sugallja az emberek tudatalattijába. A rövid nappalok,a fényhiány depressziót vált ki, az ember "lelassul". Mit is kéne ezen szeretni?
2010. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én spec. azért utálom a TELET, mert hiányzik a kék ég, a fű, a növények. Depressziós leszek tisztára ilyen időben. Utálom, hogy reggel majd megfagyok, pedig már a nem tudom, hanyadik réteget húztam magamra. Oké, szép a hó, de amikor olvadni kezd, saras lesz, akkor már nem olyan jó muri a latyakban mászkálni. A nyár sokkal jabb. Nem vagyok bezárva a házba, estig is kint maradhatok. Nem fázok, én akkor vagyok jól, ha már legalább 35 fok van. Hát kb. ezért.
2010. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oszt mi jó abba hogy meleg van?
2010. febr. 11. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

És mi a jó abbaN, hogy hideg van ??

Hülyegyerek, az, hogy minden ember mást szeret. Ami neked nem jön be az a másiknak igen. Ez van.

2010. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
na folytatom azt hiszem nem lesznek álmatlan éjszakáim amiatt ,hogy lepontozol mert ilyenkor mindig ez van:D
2010. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is a telet szeretem jobban!!!
2010. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

A tavasz a legjobb! Ébredezik a természet, kezdenek zöldelleni a fák, madárcsicsergés, első pulcsi-kabát nélküli időszak, kellemes napsütés... Aztán strand idő,dög meleg, szabadság, barnaság.. Imádom.

Télen mi van? Sötétség, punnyadás, tunyaság.. Latyak, sár.. Sóval szétmart cipő, gatya, hideg..Utálom.

2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!