Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tokyo ghoul manga?

Tokyo ghoul manga?

Figyelt kérdés
A Tokyo ghoul anime 1. évadát láttam, és az alapján azon gondolkozom, hogy el-e olvassam a mangát. A kérdésem az lenne, hogy Kaneki utolsó epizódban mutatott személyisége megmarad az anime végéig?

2015. febr. 10. 21:29
 1/6 ...kira... válasza:

Már fordítás alatt van a 2. Évad ami eddig eszméletlen jóra sikerült.

Ha nem tudsz angolul, akkor csak egy darabig tudod olvasni a mangát, ami azt hiszem kB 30 fejezet.

2015. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindeképp megéri!:D

Nekem nagyon tetszett, harmadszorra olvasom újra és a Tokyo Ghoul:re ( tg manga folytatása) is most fut, eddig az is szépen halad ^^

Én angolul olvastam, így nem tudom magyarul mennyi fejezet van meg, vagy hogy milyen minőségben.

A manga sokkal többet mutat (ugye nincs cenzúra), jóval részletesebb és a szereplők is mélyen kidolgozottak.

Az anime 1. évada kb. a manga feléig jutott el - sok mindent átugorva/ átalakítva -, a 2. évad pedig sok elemet tartalmaz a mangából, de Kaneki egy fontos döntése más.

És igen, Kaneki bizony ilyen marad, bár amiken keresztül ment, abból nem igen lehet 100%-ig felépülni...

Ahem. Szóval szerintem nagyon is megéri :)

2015. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én igazából abban reménykedtem, hogy Kaneki sötétebb karakter a mangában, mint az animében. Akkor ez igaz?
2015. febr. 12. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes.. Miért is?

Csak példálózással tudom megértetni veled.

Ismered a Rosario Vampire-t? Igen, nem? Nem baj.

Az animének vagy egy Rosario to Vampire nevű első évada és Rosario to Vampire Capu2.

A capu2 teljesen már mint a manga, lebutított hárem anime.Szóval, hasonló a tokyo ghoul is, teljesen más a manga meg az anime

2015. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, Kaneki jóval kidolgozottabb karakter a mangában és teljesen érthető mit miért csinál. Na meg az anime is sok dolgot kihagyott vele kapcsolatban, például az egész Tsukiyamás szálat kiforgatták, a mangában azért jóval okosabb és meggondoltabb volt. Meg még sorolhatnám...:D Az animét sem szidom, mert azért az sem lett rossz, de mindenképp a mangára voksolok ha karakter vagy történetvezetésről van szó.
2015. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, Kaneki sokkal badass-ebb és "sötétebb" karakter a mangában.

Pl. animében idáig nem bántott még szinte senkit, és lebutították a karakterét, hogy le tudják adni a TV-ben, mert lehet sok 12 évesnek nem jött volna be, ha karakter ennyire megváltozik. Animében inkább csak depis.


Mangában a 2. évad elején teljesen máshogy döntött, anno sokkal jobb a manga.


Anime sajnos gyagyi, tele van logikai hibákkal, harcok kidolgozatlanok és rövidebbek is mint a mangában. Tele van hülyeségekkel, csak az mondja, hogy jóra sikerült aki nem olvassa mangát.


Ha valamit akkor a mangát mindenképpen ajánlom, akár a legelejétől, mert sok dolgot kivágtak az 1. évadból is.

2015. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!