Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék/barátkoz...

Hogyan ismerkedhetnék/barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

Úgyérzem hogy nincsenek igazi barátaim,és szeretnék sok emberrek megismerkedni,össze barátkozni.

Csak az a baj hogy nem tudom hogyan.Nem az van hogy nagyon félénk vagyok,van azért egy minimális önbizalmam,de nem tudom hogy "kezdjek" hozzá.

Facebookon is több csoportba benne vagyok,ott is ott a lehetőség,de nem tudom hogy írjak rá egy emberre,úgy hogy ne legyen túl kínos (azt meg nem szeretném kiírni hogy "Ki akar beszélgetni" nem az én "stílusom" ha mondhatom így).Meg most megyek majd gimibe,ott is majd hogyan ismerkedjek?Meg az utcán is ha sétálok esetleg,vagy ismerősökön keresztül is hogyan?

Bocsánat ha esetleg nagyon értelmetlen lett,valamint előre is köszönöm a válaszokat!:)



2015. febr. 10. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!