Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha elvégzem a gimit?

Mi legyek ha elvégzem a gimit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ötletem sincs hogy mi legyek ha már kijártam a gimi... Német nemzetiségi gimnáziumba járok most 10.-es vagyok. Imádom a nyelveket, németül jól tudok, de angolul még jobban és imádom az angolt, akár a nyelvet akár a kultúrát, Angliát stb. Nagy vágyam hogy olaszul is megtanuljak:) Tantárgyak közül (a nyelven kívül) szeretem az irodalmat és jó is vagyok belőle és a bioszt.Nem igazán szeretem ha a középpontban vagyok de jól esik az elismerés, nagyon nehezen beszélek tömeg előtt, olyankor zavarban vagyok. Visszahúzódó típus vagyok.Ugyanakkor szeretek utazgatni, kirándulni, világot látni.Szerintetek mi az ideális munka számomra? Nagyon tanácstalan vagyok. És ha lehet normális válaszokat, nincs szükségem a hülyeségekre! Köszi

2015. febr. 12. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az idegenvezető ugrott be :)
2015. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos?
2015. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá biosz, nem kell nagy tömeg előttt beszélned, elismerést kapsz (fizetés :D) és külföldre is ki lehetet vele menni.
2015. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket:) de ahhoz hogy orvos legyek ahhoz nem kell a kemia is?
2015. febr. 12. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerestél már a neten pályaválasztó honlapokat? Ott tudsz teszteket kitölteni, Vagy van pl. sok egyetemnek karrierközpontja is, ELTE BTK-ra ha bemész (akár most középiskolásként is!) szívesen segítenek, főleg, ha nyelveket beszélsz. Tudnak majd mutatni Neked statisztikákat, hogy a nyelvszakos hallgatóik milyen területeken helyezkedtek el eddig, és lesz egy kis rálátásod, hogy az egyetemet végzett felnőttek hol szoktak kikötni. Mondd, hogy a nyelvszakon gondolkozol, és akkor még szívesebben segítenek.
2015. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted a nyelveket, legyél műfordító
2015. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!