Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit álmodtál utoljára?

Mit álmodtál utoljára?

Figyelt kérdés
Bocs, csak kíváncsiságból... én már legalább 5 éve nem emlékszem egyetlen álmomra sem:/

2015. febr. 14. 10:54
 1/3 anonim válasza:
82%
Azt álmodtam, hogy kint ülök a Central Parkban, fogom valaki kezét de az arcát nem látom, annyit tudok hogy fiatal lehet, nézek előre látom a várost, a fákat az embereket sétálni, elnézek balra ott egy babakocsi és vége az álmomnak. Elég para amugy mert ez visszatérő álom és már kb. 2 év alatt a 4. alkalom hogy ezt álmodom és ugy hogy soha nem voltam még a Central Parkban. :)
2015. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%
Azt, hogy az egyik fiú osztálytársam elmegy a sulinkból (költözés miatt) én pedig totál depis/szomorú lettem amikor megtudtam. Igazából nem tudom jelent-e valamit ez az egész vagy csak szimplán ezt álmodtam...
2015. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Barátnőm álma:

(nagy Marvel fanok vagyunk)

Rendezett egy házibulit, és elmentem rá Buckyval, már fémkaros korszakából. A Barátnőm szobájába pakoltuk a cuccokat.

Én valamiért elakartam menni boltba, és Bucky velem jött a szobába.

Barátnőm-úgy egy jó 20 perc után bejött hogy mi van már-és ott keféltünk az ágyába Buckyval tök pucéran xD

James észrevette,elvigyorodott, majd a barátnőm kifutott a szobából és hallotta ahogy folytatjuk xD

2015. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!