Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal hamarosan 1 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal hamarosan 1 évesek leszünk. Mi lenne az ideális ajándék? Szerintetek? Értelmes válaszokat szeretnék, és nem túl hétköznapi ötleteket. Még nem tudom mennyi pénzt szánnék rá, de olyan 5-7000-nél nem többet. Mit adhatnék neki? 17/L

Figyelt kérdés
Valami személyesre gondoltam, amire mindig mosolyogva fog emlékezni.

2013. febr. 24. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is hamarosan lesz az évfordulónk. Én úgy vagyok vele, hogy szülinapjára, karácsonyra kap úgyis valami tárgyiasult formájú meglepetést, az évfordulót viszont meghittre tervezem. Mi élményfürdőbe megyünk pl, de bármilyen más program jó, ahol egymásra tudtok figyelni. Ha meg mindenképpen szeretnél tárgyi emléket is róla, akkor csináljatok egy közös fényképet, amit előhívattok és akkor mindig emlékezni fog arra a napra.
2013. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pl:

[link]

2013. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mondjuk szerintetek egy közös képes falióra? :)

Az első kommentelőnek: jó ötlet a közös kiruccanás, vagy romantikus nap arról közös kép, de nekünk szinte minden nap romantika együtt, mivel heti 5 alkalommal találkozunk, és közös képünk is annyi van már, hogy betelne vele egy album.. :)

Debrecenben szerintetek hol tudnánk eltölteni egy kellemes, romantikus napot? :) Azt szeretném igazából, ha a nap is emlékezetes lenne, és maga az ajándék is.

A második kommentelőnek: Elutazni nem igazán tudunk, a szülők miatt.. :(( De azért köszönöm.. :)

Ha ez segít bolondok napján lesz az évfordulónk, és az tényleg a mi napunk..a két bolondé :)

2013. febr. 24. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik ez az ötlet, de mostanság mit tehetnék bele?

Írtam verseket neki, az év során, és néha néha levezettem a naplóba egy pár sort rólunk, és rengeteg közös képünk van, de nem is tudom, hogy ideális lenne e mivel nem élünk még együtt, és kérdéses lenne, hogy ki mikor tesz bele valamit, vagy vesz ki, vagy hogy kinél legyen..tanácstalan vagyok :(

2013. febr. 25. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy ha olyan sok közös képetek van, akkor miért nem csináltatsz egy scapbook-ot? :)

Vagy bármi olyan ajándékot ami fotóval kapcsolatos? ( írd be google-be, hogy fényképes ajándékok és nagyon sok ötlet kint lesz)

2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!