Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cortez vagy Arnold?

Cortez vagy Arnold?

Figyelt kérdés
Szerintetek mejikőjük volt önző Renivel kapcsolatban?

2015. febr. 15. 14:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*melyikőjük
2015. febr. 15. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindketten. Mert Arnold irányítani akarta Renit Cortez meg bunkó volt vele, amolyan ha nekem rossz neki is legyen módon. Szóval szerintem közel egálban vannak amíg vetélytársak aztán a 6. kötettől annyira "elrosszfiúsította" Laura Arnoldot hogy muszáj volt utálni. :D Pedig alapjáraton nem volt Ő rossz ember csak hát csalódott és szerelmes.:)
2015. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaz de aztán viszont mar Cortez igazodik Renihez es azert Arnold eleg feltekeny;)
2015. febr. 15. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen a 6. könyvtől tényleg Cortez az "álompasi". De azért picit sajnálom hogy Arnold ilyen önző lett a végére. Sokkal jobban tetszett volna egy olyan vég ha ő is rátalál egy lányra aki mondjuk nem hagyja elnyomni magát mint Reni. :D (Persze ez már végleg rózsaszíncukrossziruposkirálylányos vég lett volna)
2015. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már az első kötetben sem kedveltem Arnoldot. Túlságosan irányítani akarta Renit.
2015. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Személy szerint én mindig is jobban kedveltem Arnoldot, mint Cortezt (igen, még az utolsó kötetekben is!). Az meg, hogy melyikőjük volt önző Renivel kapcsolatban, részletkérdés. Szerintem valamilyen szinten mindkettő. Meg azért Arnold sem lett teljesen önző rosszfiú, elvégre a végén ő segített Reniéknek lakást találni Párizsban.
2015. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nia nori válasza:
arnold termeszetesen
2015. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem mindkettő r hadtul önző volt Renivel.

Bár ha nagyon választani kell akkor arnold.

2015. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Arnold. Folyamatosan úgy irányította Renit, hogy ő járjon jól, és szerintem ha Arnold nem lett volna sokkal előbb összejönnek Cortezzel. Mondjuk Cortez is írányítja, de úgy, hogy Reni jól járjon.
2015. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Arnold. Úgy utálom őt. ;(
2016. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!