Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims2 vár az üzlet kiegészit...

A sims2 vár az üzlet kiegészitőben ha csinálok 1 éttermet akkor hogy kell felszolgálni a vendégeknek?

Figyelt kérdés

#Sims #sims2 étterem #sims2cuccok #sims-ben hogy kell felszolgálni #sims2 vár az üzlet étterem
2015. febr. 15. 17:53
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ez, nagyon egyszerű!1. Megnyitod az éttermet. 2. Fontos, hogy rakj le egy éttermi recepciós pultot! 3. Fel kell venni alkalmazottakat: Szakács, recepciós, pincér! És, ha van pincéred az automatikusan kiszolgálja!


Remélem érthető voltam és, hogy segítettem! :)

2015. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer nyitottam éttermet, gazdag volt a simem, megtehettte

megépítettem az éttermet 200 ezerből


volt ugye maga az étterem asztalokkal, volt konyha, egy bár, pihenőszoba


felvettem 2 csajt pincérnek, külön létrehoztam egy sim családot akik megtanultak 10-es szinten főzni, a férjet felvettem szakácsnak, volt egy pultosom és felvettem egy tinit recepciósnak (aki fogadja és leülteti a vendégeket)


kinyitottunk és lelkesen figyeltem hogy megy a bolt

aha, egy idő múlva a pincércsajok a pihenőszobában játszottak, a szakács a bárban ivott, a vendégek meg vártak (teljesen élethű, főleg, hogy a szakács iszik)

úgyhogy a tulaj pincérkedett, főzött, egyedül a tini srác végezte azt ami a dolga volt. nap végén a tulaj hullafáradtan ült le enni valamit az egész napos hajtás után

az étterem meg termelt már nem is emlékszem hány ezer veszteséget

ez kb 10 éve volt, ha nem több, azóta nem találkoztam olyan emberrel aki a sims2-ben nyereségesen tudott volna éttermet üzemeltetni


majd írd meg itt, vagy akár az sg.hu-n lévő sims2-es fórumban neked sikerült-e

2015. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megcsináltam amit mondtál első

de nekem se működik

nem csinálják a dolgukat.

2015. márc. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!