Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana egy jó levelez...

Lovas_Anita kérdése:

Valaki ajánlana egy jó levelező oldalt ahol válaszolnak is?

Figyelt kérdés
Leveleznék angolul, és levelezőtársat keresnék a világ bármely országából. Ha tudtok egy jó oldalt, vagy van saját tapasztalatotok amit megosztanátok velem, azt nagyon megköszönném! :D

2015. febr. 16. 19:58
 1/1 anonim válasza:

Én ezeket használom:

www.globalpenfriends.com

[link]

Az első jobb (többen vannak, aktívabbak, az oldal is elitebb) de vigyázni kell, mert alapból csak 2 emberre írhatsz rá ingyen, úgyhogy gondold meg, hogy kik lesznek azok. Ingyen lehet "smiley"-t küldeni másoknak, érdemes azokra ráírni, akik szintén visszaküldtek neked egy smileyt, tehát ők is beszélnének veled. Ha valaki küld neked levelet, akkor már bármennyit válaszolhatsz rá. Én át szoktam térni emailre, facebookra, mert az oldal saját levelező felülete elég gagyi. :D

A lényeg, hogy eleinte lehet, hogy nehezen találnak meg, de ha rendszeresen csak belépsz az oldalra, akkor könnyebben találnak meg, mert ha valaki pl arra keres rá hogy "hungary" akkor bejelentkezési dátum alapján rendezi az embereket.

Jó szórakozást! Privátba amúgy rám írhatsz, tudok még adni tanácsokat ha kell vmi, meg érdekel, hogy mi lett ebből :)

2015. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!