Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol keringő vagy palotás?...

Angol keringő vagy palotás? Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés
az osztályommal többen az angol mellett voksolnak, viszont szerintem egy jól betanított palotás sem lenne rossz, de azért a habos babos keringőruha se..Szerintetek melyik legyen? Miért? a palotás olcsóbb lenne egyébként
2015. febr. 16. 21:32
 1/4 Szandra87 válasza:
100%
Szerintem szebb az angol keringő, de hát ez ízlés kérdése. + azt később is fel lehet használi akár lagzikban :)
2015. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
én most fogok palotásozni! az angol keringőnek nekem nem tetszenek a lépései viszont a palotást imádom! keringők közül a bécsi a jó..de ízlés kérdése:DD
2015. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Az angol keringő borzalmas szerintem, mintha csoszognának a padlón. Ha csak ez a kettő játszik, akkor a palotás, de egyébként a bécsi keringőnél nincs szebb tánc :D
2015. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
palotás
2022. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!