Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legvonzóbb férfi...

Melyik a legvonzóbb férfi test (fizikum)?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a magyar lányoknak/nőknek mi is az ideális (tökéletes), a jó és a "még elmegy" fizikum. Külföldön rengeteg ilyen felmérés készült, Magyarországon viszont annál kevesebb. A belinkelt képen látható férfi testeket kellene sorrendbe rakni vonzóság alapján. Főként az első és az utolsó 5 helyezett érdekelne.

[link]

(U.I. Mi, férfiak köszönjük a közreműködést. Nem csak hölgyek válaszára vagyok kíváncsi. Bárki véleményt nyilváníthat.)

Életkort és nemet mindenképp írjatok!



2015. febr. 17. 00:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal komplexebb ez a kérdés annál, mint hogy csak ilyen egyszerűen ki lehetne deríteni.

A férfi ideál azonban mégis csak az izmos-szálkás, és nem a dagadt, a beteg, vagy a kákabelű. :) A női ideál szintén hasonló, mivel a női modellek is izmosak. Ez alapján feltételezhetnénk, hogy a mindenkori fitness érték határozza meg a koronkénti szépség ideált. Tehát minél egészségesebb (=túlélésre alkalmasabb), sikeresebb valaki adott körülmények között / korban, annál inkább hasonlít adott kor ideáljához (és fordítva).

Nem véletlen volt pl. a Barokkban a pufókság szexi, mivel vagyont feltételezett, ezzel együtt sikerességet / pénzt (ennek megfelelően még ma is léteznek populációk ahol a kövér emberekre ilyen szemmel tekintenek).


Hogy adott egyénnek mi határozza meg a szexuális preferenciáit, az nagyon komoly kérdés, és orvostanhallgatóként nyilván tudod, hogy máig felderítetlen terület.

Hogy manapság miért mondják egyesek hájas disznókra, hogy biztos jófej, meg akármi... nos, az már inkább a szocializáció során kialakult kép, a megváltozott környezet és túlélési viszonyok, illetve szerintem utalhat pl. önbizalomhiányra is.

2015. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a 4-es, ill. 6-os válaszoló vagyok, 18 éves lány, és abszolúte az őszinte véleményemet írtam le! Úgyhogy NEM a "lehet viccelődni ilyen 22-esekkel-kategória" vagyok, tényleg komolyan gondoltam, amit ideírtam. Mi értelme lett volna hazudnom? Mert szerintem semmi. :) A Kérdező jól írta, ez egy teljesen anonim oldal, ráadásul az ízlésemet névvel együtt is bevallottam volna...
2015. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!