Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Volt már olyan hogy a férfi jellemébe szerettél bele inkább mint a fizikumába?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, én teljesen beleszerttem egy férfiba akire mondhatni "ronda de finom" :-). Na jó, van neki valami sármja, talán a kedves tekintete, a járása, de egyébként nem egy tökéletes testű pasi és nem is az akire a lányok felkapják a fejüket, viszont iszonyat kedves és jó természetű. Ettől függetlenül nagyon működik köztünk a kémia és néha nem is értem hogy lehet ez amikor olyan kis csúnya, még a válla is szőrös :-)


Ti voltatok már így hogy láttátok a párotok fizikai tökéletlenségét mégis úgy szerettétek és nem zavart?



2013. máj. 23. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Pedig én nagyon válogatós vagyok külsőre, de volt egy nagyon jó természetű férfi, akinek a lényébe annyira beleszerettem és tényleg annyira jó volt... semmi agresszió, semmi ordibálás, szelíd, kicsit szégyellős is, hogy aztán totál vonzódtam a külsejéhez.


Van ilyen. :D

2013. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem az első szerelmem volt olyan.. se arcra nem jött be, se alkatra (én az izmosabb, kicist mackós fiúkat szeretem), ő szinte csontváz volt.. 1 évet mégis lehúztam vele, sőt amíg szerelmes voltam, őt láttam a legtökéletesebb férfinek. előtte/utána láttam nagyon jól, hogy milyen gáz.. :D
2013. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
volt, de nem kifejezetten ronda, csak nem az esetem
2013. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jupííí, akkor van esélyem a csajnál mégis? :D Mármint mindenki mondja, hogy bunkónak kell lenni, de én inkább vagyok olyan mint az itt leírtak, bár nem hinném, h annyira csúnya vagyok, de azért vannak hibáim :) 26F
2013. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, amikor először megláttam egyáltalán nem jött be se arcra, se testalkatra, de ahogy megismertem teljesen belé estem. Ő máig se tudja, nem mondtam el neki, mert van barátnője és már kiszerettem belőle.
2013. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én a "bunkókkal" csak mostanában vagyok megértő, de általában felhúzzák magukat, mert ez nálam kb. a lekezelés szint. Csak úgy tudom elviselni, ha hisztiző, óvodás kisfiúként kezelem, hogy "Jól van na, anyuci jót nevet rajtad, verd csak a kis feneked a földhöz:DD"


Vagy a másik... ha komolyan rá figyelek, rövidre zárom, azonnal kidobom.


Első válaszoló vagyok, engem ahogy írtam, kifejezetten a szelíd, jóságos természetével vett le a lábamról, kb. 4 évig tartott, nagyon odaadó férfi volt.


És mackós, idősebb is, ami fura, mert nekem a vékonyak, fiatalok tetszenek. Az arcáról meg ne is beszéljünk, közel se babaarc.:D

2013. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam szerelmes. A pasi hát hm.. nem egy macsó típus. És akkor még nagyon nagyon finoman fogalmaztam.


Tehát a lelke fogott meg és abszolút nem érdekelt, hogy néz ki. Nekem utána külsőre is ő volt a legszebb férfi az életemben. Akkor is, ha első látásra egyáltalán nem tetszett.

Sajnos már rég vége. :(

2013. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Arra írtam, hogy nem, nem kell bunkónak lenni. Az ideig-óráig kelti fel a nagyon domináns csajok figyelmét, akik egy kis kihívásra, pörgésre vágynak, valakire, akivel lehet kölcsönösen veszekedni, csipkelődni.


De ha lazítani akarnak, visszatérnek a szelíd fiúhoz.


Vagy az önbizalom hiányos csajok harapnak még a bunkókra, akik úgy érzik, nem érdemelnek jobbat, vagy be akarják törni őket...


Mind a ff-ak, mind a nők figyelmét fel lehet egyébként kelteni a kedvesség/bunkósság váltakozásával, de megfogni valakit ezzel csak úgy lehet, ha legfeljebb időhúzás a dolog, fokozatosan beállsz egy szintre és közben beleszeret az emberi értékeidbe is. :)

2013. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

4. Egy jó személyiséget ne ronts el azzal, hogy beállsz holmi sorba, a bunkók közé.


Egyébként volt, és még most is szeretem. Nem is volt nehéz mondjuk, mivel egy MMORPG játékban ismertem meg 4 évvel ezelőtt, és ott ugyebár nem láthattam az arcát. Később felvettem msn-re, de még csak haverkodtunk, majd egyre szorosabbra fűződött a barátság, és akkor küldtünk egymásnak fényképet. Egyébként tetszik külsőre is, főleg azt imádom benne, hogy még a fényképeken sem kelt megjátszott, beállított(esetleg majomkodós - mint sok üresfejű köcsög ugye XD) hatást, hanem olyan természetes, vidám, és awwwh *_*


17/L

2013. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hmmm...ez érdekes, kedves első, mármint nem tudom mit gondol a lány, már tudja, hogy mi van, elmondtam neki, nem mondott konkrét nemet, az látszik ő sem tudja mit akar. Hosszú a sztori...:D Úgy érzem még nincs lejátszva a meccs közöttünk egyáltalán, fogok érte küzdeni, mert tudom, hogy bír engem :D A lényeg, hogy próbálok magam lenni, ami előtte igen nehéz, rendesebbnek mutatom magam talán, mint ami vagyok, nem szándékos, csak hát a szerelem...:D Na mindegy, a lényeg, h nem adom fel, csak most visszavonulót fújok egy időre.
2013. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!