Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legvonzóbb férfi...

Melyik a legvonzóbb férfi test (fizikum)?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a magyar lányoknak/nőknek mi is az ideális (tökéletes), a jó és a "még elmegy" fizikum. Külföldön rengeteg ilyen felmérés készült, Magyarországon viszont annál kevesebb. A belinkelt képen látható férfi testeket kellene sorrendbe rakni vonzóság alapján. Főként az első és az utolsó 5 helyezett érdekelne.

[link]

(U.I. Mi, férfiak köszönjük a közreműködést. Nem csak hölgyek válaszára vagyok kíváncsi. Bárki véleményt nyilváníthat.)

Életkort és nemet mindenképp írjatok!



2015. febr. 17. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Andy Vajna fizikuma elég vonzó, úgy tudom.
2015. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Albert Einstein fizikumát még senki sem tudta megcáfolni!!
2015. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést, vagy az értelmesebb emberek már alszanak? (kinek nem inge...)
2015. febr. 17. 00:29
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem legjobban a 6-7-8-9-es testek jönnek be, de a 15-16-23-mal sincs semmi gond, szerintem. És esetleg a 22-es is egész jó lehet, ha jó stílusú, kellemes társaságú pasi tartozik hozzá. :)
2015. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, ilyen válaszokra vártam. esetleg egy sorrend sem ártana, de így is elég.
2015. febr. 17. 00:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Oké, itt van sorrendben (elől, aki legjobban tetszik, aztán úgy csökken a már említettjeim közül) :


8., 9., 6., 7., 16., 15., 22., 23. (A 23-ast végül azért raktam a végére, mert nem jön be a tetkó, plusz eléggé "sápadt", fehér bőre van.)


#4 voltam

2015. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kösz, egy életkort kaphatok?
2015. febr. 17. 00:51
 8/12 anonim válasza:
Nekem a 2-5 tetszik, de én a vékony srácokat szeretem :P
2015. febr. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyik nő sem fogja bevallani itt, hogy 6—tól 11—ig jön be nekik a legjobban, plusz 19, 25 esetleg. Még pedig pszichológiai okokból nem. Ennek ellenére, ismersz vagy hallottál már az előbbi testtípusokkal rendelkező férfiakról, akiknek nem jut nő? Ugye.


Lehet viccelődni ilyen 22—esekkel, de nem úgy van programozva az emberi agy, hogy szexinek találja az egészségtelent (22, 17, stb.stb.), gusztustalant, átlagost (5, 15, 16), vagy a beteget (21, 17, 18, 1, stb.).


A vonzó a minél nagyobb túlélési esélyű, minél erősebb, egészségesebb és minél kompetensebb lesz (ezért nem tetszenek sokaknak a profi testépítők sem, a túlsúly az túlsúly).


19F

2015. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves #9! Régen én is egyetértettem veled, de itt az a gond, hogy itt névtelenség van, nem értem miért nem vállalnák fel...? Ezért is érdekes ez a kérdés, mert, míg a férfiak sablonosak és egy ideális női test szinte mindenkinek megfelel, addig a nőknek - nagyon úgy tűnik - felettéb vegyes az ízlésük. Még nem tudjuk, hogy biztosan, hogy miért... (Ezt orvostanhallgatóként írom)
2015. febr. 17. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!