Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok két erősítőt...

Tomi Sasvári kérdése:

Hogyan tudok két erősítőt összekötni és egy keverőre rákötni? Ugyhogy a 2 erősítőről 4db hangfal fog menni mert 1 erősítő 2 csatornás hogyan tudom összekötni a 2 erősítőt és egy keverőt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb keverőn van két kimenet. Master1, vagy booth, vagy rec.

De ha csak egy van, akkor eloszthatod a jelet, egy elosztóval.

Avagy equalizer, vagy crossover.

2015. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben nekem van rajta egy output és egy rec a rec arrai s rálehet kötni?
2015. febr. 18. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet 2 erőstítőt összekötni pl, 2 végfokot és azt hogyan lehet rákötni egy keverőre?
2015. febr. 18. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

egyik erősítő a masterra, másik a rec kimenetre.

A két erősítőt nem kell összekötni.

2015. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a rec -re ha rákötöm az egyik végfokot a masterre a másikat de csak a mastert tudom felvenni a hangot a recről ha felveszem a master hangerejét akkor a rec nek is a hangereje ugyan olyan lesz mint a masternek a bemenetét?
2015. febr. 19. 17:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam! tehát ha a masteren felveszem a hangerőt akkor a recnek a hangereje is egyformán fog növekedni a masterével?
2015. febr. 19. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

a rec-nek általában 0db-es a kimenete, pont azért hogy ne lődd túl a felvevő cuccot.

Booth kimenet szokott még lenni, ami szintén úgymond túlvezérlehető

2015. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!