Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DVD-lejátszó az képes helyette...

DVD-lejátszó az képes helyettesíteni a sima rendes hangfal erősítő-t?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy hangfalat,csak hogy erősítőm nincsen hozzá és akkor kéntelen lennék megvenni a hangfalat+ hozzá az erősítőt de ez már sok lenne és én azt hallotam hogy DVD-lejátszó képes erősítőt helyettesíteni és télleg????"(NEGATÍV VÁLASZOKAT ""((((NEM))))""-KÉREK!!!!!!)"

2012. máj. 21. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom ez engem is érdekelne, de lehet azok a komolyabb házimozi rendszerekhez olyan dvd van amiben erősítő is van
2012. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sima dvd lejátszó az nem, de a házimozis,tehát amiben van erősítő az igen,de az jóval drágább is.Ami olcsóbb annak elég kicsi a teljesítménye,ja és ezekhez jár is hangfal,tehát értelmét veszíti a hangfalvásárlás.
2012. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Létezik pár olyan lejátszó, aminek igen komoly erősítője is van. Régebben Panasonicból láttam ilyet, 6x30 wattot tudott, volt optikai bemenet rajta, DTS hangsávot tudott, illetve Pro Logic II-t, és DVD lejátszó is volt benne. A pontos típusra nem emlékszem sajnos.

Attól függ, mennyit szeretnél erre a műveletre költeni, egy házimozirendszer DVD lejátszóval 5.1 hangfallal és 5.1es erősítővel 60-70 körül hozható ki és az már egy elfogadható minőségű rendszer,

2012. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!