Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy étteremben dolgozol,...

Ha egy étteremben dolgozol, ennél ott úgy mint vendég?

Figyelt kérdés
Tehát, egy étteremben dolgozom és az egyik rokonom jön haza külföldről és azt szeretné, hogy a család a munkahelyemen vacsorázzon, de nekem ez olyan mintha oda szarnék ahol eszem vagy nem tudom, olyan fura érzés lenne számomra, hogy például az a pincér aki leadja nekem a rendelés kihozza nekem a kaját. De ez csak egy dolog a sok közül. Tehát a kérdés az lenne, hogy: a beosztásom egész napra szóljon és én tálaljak a családtagjaimnak, vagy szabadnapos legyek és velük egyek? Nagyon nehéz a döntés. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 18. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
hozzáteszem szakács tanuló vagyok ott. Tehát nem a ranglétra tetején helyezkedek el.
2015. febr. 18. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem kajálnék ott, kényelmetlenül érintene.

Vagy a rokonod azt akarja, hogy te főzz rájuk ott a munkahelyeden?

2015. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem akarja azt. Igazából neki mindegy.
2015. febr. 18. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha neki mindegy, neked meg kényelmetlen a dolog, menjetek máshová.
2015. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig kihasználhatnád, hogy ismernek.

Amikor a pincér jön a rendelést felvenni, mondhatod neki, ide hoztad a külföldi rokont, mert ebbe az étterembe bízol :))

2015. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a miattam járó kedvezmény által esett erre a választás.:)
2015. febr. 18. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Én velük tölteném az időt.

Külföldi rokon jön, gondolom szeretnétek együtt lenni, beszélgetni. Ha dolgozni fogsz, akkor nem nagyon tudsz velük lenni, a többi vendéggel is kell foglalkoznod, nekik csak kivized az ennivalót, de gondolom nem ülhetsz le melléjük. Bár nagyon menő, de így kimaradnál valamilyen szinten az összejövetelből.

Viszont, ha lehet, akkor szabadnapos lennék és megkérném a kollégákat, hagy én vigyem ki az ételt.

De leginkább másik étterembe mennék.

2015. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

A kérdező szakács tanuló, nem pincér!

2015. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!