Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátnőm egy étteremben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm egy étteremben dolgozik pincérnőként. Szerintetek rossz néven venné ha elmennék az étterembe mint egy átlagos vendég és neki kellene kiszolgálnia?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen..
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincsenek mazo hajlamai :-)
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy száll virágot, hogy bejöttél hozzá, mert szeretted volna látni. Szerintem ennek kifejezetten örülni fog.


De legegyszerűbb lenne akkor menni, amikor már lejárt a munkaideje és közösen vacsorázni egyet. Nem ?

2014. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan a kapcsolatunk, hogy ezt vehetem poénnak, játéknak (ő sem megfigyelés vagy egyéb miatt megy) akkor még tetszene is :D xd

Egyébként ha a kapcsolatunk ennél jóval komolyabb, a srác komoly, akkor zavarna... De eredetileg nem is van akkora esélye hogy a kapcsolatom a második lenne.L.

2014. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző, ez a név :D Zseniális :D


Egyébként elég pronyó lenne. Főleg amikor a borravalót adod - á, nem megalázó :D

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat a kapcsolat elejen szerintem nem tul jo otlet. Legalabbis kerdezd meg elotte mindenkepp ot is!
2014. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem poén lenne, de a barátnődet te ismered.
2014. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!