Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de van egy...

Fogyni szeretnék, de van egy csomó gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy 12 éves, 163 centi magas, kb. 58 kilós lány vagyok. Fogyni szeretnék, és ugye az étkezésben sok zöldség-gyümölcsnek kéne lennie. Itt az a gond, hogy rühellem a zöldségeket. Amit megeszek, az a borsó-krumpli-kukorica hármas, és mindenhol azt olvasom, hogy ezeket nem kéne enni. Kiskoromban mindent megettem de mára... nem tudom miért, de pl. paradicsomot, paprikát, kígyóubit, egyáltalán nem eszek, mert utálom őket. Répát ritkán.

Gyümölcsből meg alma-banán-szőlő-mandarin, stb, szóval ott többet szeretek.

Meg ugye nyár elején még minden nap ettem chipset, csokit, szóval valami nasit. Ma is csináltunk anyuval cupcaket, és nem tudtam ellenállni... Nem is tudok lefogyni... Pedig annyira utálom már, hogy vastag a combom (kb. 50 cm) és nagy a hasam.

Lovagolok és futok, de már azt is régen csináltam, mert anyuval futok, de ő megy külföldre, heti 1x lovaglás meg ugye nem is elég, de edzésre nem tudnék menni mert tele vagyok hét közben. Szakkörök, gyógytesik stb.

Nem tudom, mit tegyek... Szeretnék sokkal egészségesebb életet élni, fogyni, de mik legyenek az első lépések?

Köszönöm.



2015. jan. 2. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A legelsö: eldöntsd, hogy mit is akarsz?
2015. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint? Fogyni úgy, hogy egészségesen étkezem és többet mozgok, nem koplalással. Ennyi xD
2015. jan. 2. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Növésben vagy, és a korod miatt nem is szabadna fogynod

2. Egyáltalán nem vagy kövér, jó vagy úgy ahogy vagy

3-Ha mindenáron tönkre akarod tenni a még fejlődő szervezetedet egy értelmetlen fogyással akkor áldozatokat kell hoznod- Egészségesen kell étkezned, és ebbe beletartozik a paradicsom, uborka, brokkoli, zöldségek evése is.

Ha nem vagy képes enni mert utálod, akkor ne akarj fogyózni. Akkor figyelj csak arra, hogy ne zabálj, ls mozogj többet..

De mint írtam a fejlődő szervezetednek nincs szüksége fogyókúrához

2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tele van csíkokkal a combom, úgy érzem magam, mint egy sonka és egy csepp önbizalmam sincs, ezért szeretnék :(
2015. jan. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!