Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná nekem írni...

Valaki letudná nekem írni Cortez és Reni "első" közös éjszakáját? De C szemszögéből.

Figyelt kérdés
Reniéből már sokat olvastam de kíváncsi lennék a másik félről is:)

2015. febr. 23. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát az első közös èjszakára nem emlèkszem mert bebasztam oszt elfelejtettem másnapra.
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy NORMÁLIS VÁLASZOKAT kérek!!!! Nem ilyen marhaságokat...
2015. febr. 23. 21:45
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát elment az áram Reniék utcájában, átjött, elázott, átöltözött, aztán lefeküdtek... ha Cortez szemszögéből olvasnád, akkor is csak ennyi lenne.
2015. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de gondolom, hogy Cortez nem pont úgy éli át mint Reni... Biztos más volt a két gondolatmenet
2015. márc. 1. 14:54
 5/15 anonim válasza:
58%
az első éjszakán nem feküdtek le! és Cortez szemszögéből nem tudjuk meg mert csak a REni szemszögéből van megírva a könxv:)
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
36%

Szia, ha meg erdekel akkor leirom hogy hogy tortenhetett:


*Cortez szemszoge*

Reni kijott a furdobol. Pizsamaban volt. Pontosabban abban a poloban amit egyzser elszedett tolem. A laba kilatszott a polo alol. Vágytam rá. Nagyon. Éppen tv-t néztem. Reni jott, es leult mellem. Odakuporodott, a labat az olembe rakta, es a csillogo szemeivel nezett ram. El sem tudnam mondani mennyire vagytam ra. Gyonyoru. Neztuk egy darabig a tv-t de ot ez nem kototte le ahogy lattam. Kicsit mintha izgult volna. Megcsokoltam. Egy nyugtato lágy csokot adtam neki. Viszonozta ezt a csokot, majd a lagy csokbol egyre hevesebb, es hevesebb csokot adott vissza es en is neki. Leultunk az agyra de a csokolozast folytattuk kozben. Reni annyira gyonyoru. Folytatta, simogatni kezdett. Belecsokoltam a nyakaba. Vegigdoltunk az agyon es kisse mindketten lihegtunk. A fulebe sugtam:

-biztos akarod?

a valasza csak egy igen volt

Nem birtam tovabb es atengedtem a vezetest az osztoneimnek. Csokolgattam a nyakat majd egyre lejebb haladva a mellet, majd a hasat, es megalltam a bugyianal. Levetkoztettuk egymast. Lattam Reni csupasz mellet. Simogatott, simogattam. Reni volt alul. Elovettem az ovszert es feltekertem magamra. Lassan ovatosan behatoltam. Felnyogott. Felnyogtem. Ovatos körkörös mozdulatokat tettem, es o csak nyogott, es a testet fel le mozgatta az agyon. Raborultam. Mind a ketten zihaltunk.

Isteni volt

Meg most is ott jar a fejemben ahogy Reni felem kozeledik a kivanatos voros melltartoban es bugyiban felem, es megfoglya nekem. Megfogta es a szalyaba rakta. Nyalta szopta harapta. Isteni volt. Ahogy a melleit markolaszom. Ahogy egymasra borula zihalunk.

Szeretem Renit.

2015. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Az elején pizsamában a végén szexi alsó neműben?
2015. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Reni ennél visszafogottabb sztem
2015. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
35%
cortez szemszögát hol lehet olvasni?
2016. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
90%
Kedves hozzászólók. Megnyugtatnék minden egyes SZJG olvasót,hogy még a KALUZBA (különkiadás,kimaradt jelentek)sincs leírva,hogy Reni és Cortez között történt-e valamilyen intim kapcsolat. Sok ember híreszteli,és sokan írnak erre sablon szövegeket. Reni és Cortez közös intim éjszakája az író kezéböl nem jött ki.
2016. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!