Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem az Aliexpressnél, ez mit jelent?

Status:Part Order Shipped

Reminder:The supplier should ship your full order within: 14days 10hours 1minutes 18seconds.

És csak a Extend Processing Time gomb jön be.

Gondolom 2 részre van oszta a rendelésem,mert két nyomkövetési számot kaptam, a flytexpressel van feladva.Kapott már tőlük valaki csomagot?

2015. febr. 24. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok
Mi mit jelent.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. febr. 24. 15:22 Privát üzenet
vatafak nevű felhasználó válasza:

úton van a cucc, mé nem használod az online fordítóját?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. febr. 25. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem egy csomagot 2 hete de a nyomon követési kóddal mikortól tudom látni?
15000ft-ert rendeltem jofogason elore utalassal. Az illeto eltunt, de a szamlaszama megvan. Mit lehet tenni?
Rendeltem internetről és a Pick Pack pontos átvételt választottam. Azt írja, hogy a csomag járaton van és ma 0:30kor indult a csomag. Számíthatok rá, hogy még ma (Szombaton)...
Veletlenul rendeltem az Ebayen valamit azt hittem hogy csak watch list-re teszem de nem fizettem erte ilyenkor mivan?
Az emagtól rendeltem és 10. én kéne megjönnie a csomagnak de mi van ha nem leszek itthon abban az időpontban? FONTOS!
Aki rendelt már az usapolo-ról: a számla postai úton érkezik azzal együtt amit rendeltem?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!