Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táppánzes papirt nem tudom...

Táppánzes papirt nem tudom felmutatni mitcsináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok. Az lenne a gondom hogy február 2-án voltam a háziorvosomnál mondtam neki hogy most február-6 án megyek szívkoszoru érfestésre egy magán orvos utalt be . nos ekor mondta a házi orvosom február 9-én hétfön jelenjek meg nála.!

na de én február 4-én vissza mentem még a vizsgálat elöt a házi orvosomhoz mert kellet a munkahelyemre az elözö havi tápénz.de eközbe kérdezgetem az orvost hogy hogy zajlik le a vizsgálat DE az utolso mondata az volt ha meg lesz a lelet akor menjek vissza hozzá . mndom oké akor nem február 9-én kell vissza mennem hétfön csak akor ha meglesz a lelett és én adig táppénzen vagyok.

De most jön a poén megjött a lelett február 20-án pénteken délután . ezen a napon nem tutam vissza vini .

nos február 23 hétfön beviszem . mivel azt mndta hogy akor menjek vissza ha lelet meg lesz én vissza mentem!

ERE a háziorvosom ugy fogadot hogy megjöt az elveszet ember ? megkérdeztem miért ? És erre azt mondja hogy gépben be volt irva hogy én február-9-én jöjek visssza ! éés igy csak febrár 16 -ig adot tápénzt .

szoval másfél hetem nincs leigazolva .

Megkérdeztem a dokit hogy tudomásul ugy egyeztünk meg és a korházba is mondták hogy a lelet megérkezik akor menjek házi orvoshoz ahogy a fentiekben leirtam a háziorvos is ezt mondta a saját szavával!!!!

és az a baj a háziorvosom ki irt keresőképesre február 16-án mikor még megseb volt a lelett! mert 20-án jött meg délután

ráadásul ki sem irt tápénzre most sem és jövöhét szerdán kell bemenem üzemi orvoshoz az alkalmaságiért.

nem tudom mit tegyek ? móó kihez kell most fordulnom ?

Mert holnap 27-én kérik a tápénzes papirt hogy elszámoljanak .


2015. febr. 26. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!