Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akarom megtudni hogy ha 2...

Azt akarom megtudni hogy ha 2 volt epilepsziám akkor másokor elöjöhet?

Figyelt kérdés
1 alkalommal egyik percben nevettem a másikbercben szédültem nagyon és be vágtam az ablakba a fejem anya lefogott és ugy el mult. 2 szor pedig suliban voltam ettem rendesen reggelit de éhes voltam és ettem egy szendvicset mert lehett enni, meg filmet néztünk, és egyszer csak azt vettem észre hogy a tanár segít felkelni, amikor magamhoz tértem nagyon fájt a fejem, és rángatózni kezdtem. de nagyon féltem, és elmentünk orsvoshoz és epilepszia gyanús vagyok. és ez máskor is elöjöhet. bár néha amikor fel kelek akkor szédülök is, kezdek félni?

2015. febr. 27. 20:26
 1/4 szántóvető ***** válasza:
előjöhet persze.de a doki biztos mondott valami konkrétat.
2015. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak annyit hogy ne igyak alkoholt, ne cigizzek, és ne idegeskedjek, mert ezek elöhozhatják.
2015. febr. 27. 21:52
 3/4 szántóvető ***** válasza:
a suli az elég stresszes,nehéz idegeskedés nélkül kibírni.gondolom írtak fel gyógyszert.a neten azt írják hogy a gyerek jó eséllyel kinövi,nézz utána,jó cikkek vannak.a szédülés az más,inkább keringési rendellenességre utal.sportolnod kéne valamit.
2015. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem irtak gyógyszert, evezőpadok. 16 voltam akkor
2015. febr. 28. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!