Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Preeclampsia újra előjöhet?...

A Preeclampsia újra előjöhet? Tapasztalatotok mi?

Figyelt kérdés
Ezt én tettem fel facebookon, onnan másolom. 2.gyerekemmel mikor terhes voltam, sok probléma adódott, diagnózisok: medencevégű fekvés, középsúlyos preaclempsia, dysmateritás, toxémiás tünetek, bell féle arcidegbénulás. Minden féle gond elő jött, az első terhességem probléma mentes volt, sima szülésszel, a 2. császár a 39. héten programozottan ezek miatt, és járnom kellett 2 naponta cukrosinfúzióra. Na szerencsére mindketten egészségesek vagyunk, más 7hós lesz a fiam. Szeretnénk mjd a későbbiekben 3. babát, de nagyon félek a terhességtől, félek hogy megismétlődik, esetleg rosszabb is előjöhet ennél. Másnál akinél hasonló volt, bele mertetek egy 3. babába "vágni"? tehát a dismateritás a preeclampsia következménye, tünete volt, csak nem jöttek rá, pedig fehérje volt a vizeletembe is, a vérnyomásom 150 volt a legmagasabb amit mértek, szóval 39. héten császároztak mert akkor meg lebénult az arcom a huzattól állítólag de szerintem ennek is a preeclampsiához volt köze. Köszi a válaszokat.

2015. jan. 31. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 terhességből az első és a 3. végződött toxémiával. A középsőnél nem volt akkora a baj. Ha tudtam volna előre,akkor is belevágtunk volna,hogy legyen 3. baba. Őröltség,de így van. Az elsőt és az utolsó terhességet a 36.héten fejezték be a középsőt végig kihordtam. Agyalunk,hogy legyen-e 4. baba. A dokim szerint nem lehetetlen,de kockázatos. Majd meglátjuk!
2015. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elso.. itt nem egy szaros toxemiarol van szo! En preeclampsia/eclampsia rohamokat kaptam igy eletmento csaszarom volt. Majdnem belehaltunk,mellette pluszba toxaemia. Igen magas riziko hogy elojon es felerosodve sajnos. Nalam ket roham volt plusz meg egy a csaszar utan. Kozelgo majleallas stb. Masodik babam nem lesz mert abba belegalunk
2019. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!