Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kőszívű ember fia című...

A kőszívű ember fia című kötelező olvasmánybóltennék fel kérdéseket, mivel előrrébb tették a leadási határidőt, és így nem volt időm elolvasni?

Figyelt kérdés

-Milyen sorsot szánnak Jenőnek a Baradlay család ellenségei?

-Hogyan ismeri meg Richárd Editet?

-Mi Alfonsine féltett titka.

-Mit nyertek Alfonsine-ék gonoszságukkal,és mit veszítettek Baradlayék a regény végén?

-Mi a véleményed,érdemes volt e Baradlaynénak szembefordulnia férje végakaratával?

-Miért adnak kegyelmet a fejgörcsög (vagy valami hasonló,nem igazán tudom kiolvasni) napján az elítékteknek,így Richárdnak is?



2015. márc. 1. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

-Milyen sorsot szánnak Jenőnek a Baradlay család ellenségei?


Reptiliánná klónozzák.


-Hogyan ismeri meg Richárd Editet?


Ahogy minden más reptiliánt (a nyaki redőkről).


-Mi Alfonsine féltett titka.


Hogy reptilián.


-Mit nyertek Alfonsine-ék gonoszságukkal,és mit veszítettek Baradlayék a regény végén?


A reptiliánok átveszik azuralmat a Földön.


-Mi a véleményed,érdemes volt e Baradlaynénak szembefordulnia férje végakaratával?


De hát jöttek a repitiliánok!


-Miért adnak kegyelmet a fejgörcsög (vagy valami hasonló,nem igazán tudom kiolvasni) napján az elítékteknek,így Richárdnak is?


Reptilián népszokás.


---------


De most komolyan.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt tudom h Vámosgyörkről irsz a 7.osztályból, de ki vagy, mi a monogrammod?:DD és nem változtatták meg a határidőtxdd
2015. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!