Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudat alatti felelem?

Typsy93 kérdése:

Tudat alatti felelem?

Figyelt kérdés
Felig rajottem, hogy panikkbetegseg nem letezik, az egy kepzelet amit az ember bebeszel maganak, ha nekem eszembe jut a panikkbeteg szo, akkor tudat alatt nagyon megilyedek, felmegy a ver az agyamba, gyorsan ver a szivem, es nincsen onkontrollom, nagyon nehezen tudok sajat magamon uralkodni, de valamikor bejon.. Nem hiszem, hogy panikkbeteg lennek, mert akkor kenyszer cselekedeteim is lennenek, es nem mennek ki a lakasbol.. De tudat alatt a semmibol valahogy elkezdek felni, es en sem tudom mitol.. Neha kezelem, mert rajovok, hogy a felelem neha szukseges az eletben.. De valamikor nagyon nagyon eluralkodik, es a legundoritobb ellensegemnek se kivanom ezt, mert olyan erzes mintha a pokolba lennek, hogy lehet ezt egy eletre kitorolni magambol? Mert nem mindig tudom kezelni.. Egyszer egy agyserkento zold cigi hatasa alatt rajottem, hogy ez azert van, merttul sokat agyalok mindenen, sokat vagyok egyedul, nem kotom le magam, mert mozgalmas eletet is elek, es neha kell filozzak a jovomon..
2015. márc. 1. 23:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!