Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy totál...

Szerintetek milyen egy totál részeg csaj? (szexi, ciki, vicces, szánalmas stb. ) Érdekel, hogy ti mint gondoltok erről.

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen egy totál részeg csaj?(szexi, ciki, vicces, szánalmas stb...) Érdekel, hogy ti mint gondoltok erről.
2010. febr. 13. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt az volt a kérdés, hogy a totál részeg csaj milyen...hát szánalmas.
2010. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

nem értem miért különbek a csajok mint a pasik. Ha egy faszi részegen fetreng, az szerintem vicces. Egy csaj miért ne üthetné ki magát? Mert elveszíti a "női méltóságát"? Persze. utálom, hogy az emberek megszólják a részeg csajokat. Voltam már részeg, persze hogy voltam. Csináltam hülyeségeket. A fél suli rólam beszélt. Ha egy pasi csinálja ugyanezt, egyet mosolyognak és leszarják!


Én csak azt nem szeretem, ha egy normális buliban totál lerészegedik a csaj. Ha direkt ihb buli van, miért ne?


pl. nem olyan rég suli-buli volt. Két haverommal voltam, teljesen józanok voltunk, mikor hozzánkcsapódott egy átlagban 15évesekből álló részeg lánybanda. Az egyik csaj az egyik haveromról áradozott, hogy mennyire szereti...a lépcső korlátján vonaglott és az összes barátnőjével együtt nevetséges volt. Szóval szerintem egy ilyen buliba nem illik oda.

2010. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a barátnőmmel(!) kerültem ilyen helyzetbe, elképesztően be***szott és egyrészt szánalmas volt, másrészt ijesztő is, mert haza akartam vinni és nem engedte + egyfolytában kiabált velem :S


(Azóta nem megyek vele bulizni...)


20/L

2010. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Közönséges, prolis.
2010. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
ciki
2010. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Félelmetkeltő - Idegesítő - Igénytelen
2010. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Én egyszer nagyon berúgtam egy buliba, olyan szinten hogy alig emlékeztem rá másnap, aznap. Elég rémisztő voltam, azt mondták. Azóta nem iszok, csak alkalmanként és keveset.

Az jó lecke volt.

De szerintem sem szép látvány egy bepiált nő, de ez a hapsikra is ugyanúgy vonatkozik.

2010. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, undorító!! Én lány vagyok és ezt gondolom, ha fiú, ha lány az illető! Ha fiú akkor pluszban még ijesztő is! Van olyan részeg aki veszélyes tud lenni. Én sosem értettem mi a jó az ivásban, én sosem ittam, nem is szándékozom, gondom, bajom megoldom anélkül is. Semmi jó nincs benne. Odáig oké hogy valaki naponta megiszik egy pohár bort, de tovább már nem.
2010. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Gusztustalan.

Nagyon nem szép.

Nem nőies.

2010. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is eléggé berúgtam, tudom, hogy irtóan szánalmas voltam és azóta szégyellem a történteket. Az volt az első és eddigi utolsó alkalom, pedig több mint 2 éve történt. Nem azt mondom, hogy nem iszok egy korty alkoholt se, de mértékkel.


Egyébként szerintem egy részeg csaj sem lehet szexi, az a pasi az undorító, aki ezt kihazsnálja.

2010. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!