Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Directionerek! Illetve volt...

Directionerek! Illetve volt directionerek! Még most is beléjük vagytok esve?

Figyelt kérdés
Nem volt elég ennyi év amíg felnőtök? :)

2015. márc. 3. 07:09
1 2
 1/11 Mrs.Malik0104 válasza:
Directioner vagy ?? Mert ha igen ilyen kérdést nem tudsz feltenni :) Ha meg nem vagy akkor meg nem értheted ezt! :)
2015. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy volt elég. Most még jobban szeretem őket mint valaha.:)

Bár Zayn távozásánál összetörtem..

2015. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? csökkent a létszámuk? :D ha ha és nem is fog visszajönni, új tagjuk se lesz?
2015. márc. 29. 22:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem vicces. Nem lehet még tudni. Lehet visszajön. Nem lesz új tag. A fiúk ebbe nem egyeznének bele. Egyenlőre 4en vannak és befejezik a turnét. Az viszont kérdéses h Zayn visszatér-e.

Nem hiszem el h nem hallottad még. o.o Pedig már az öngyilkosok száma is 100 felett van. Pár napja teli volt vele minden.


Figyelj. Nekem te egy értelmes embernek tűnsz. Örülnék h annyit megtennél h amíg a directionerekhez beszélsz nem szidod a fiúkat (tudom h eddig még semmi ilyesmi nem volt) és akkor teljesen nyugodt körülmények között válaszolok/válaszolunk bármilyen kérdésedre. Mert tudod mi olyanok vagyunk mint az anyatigrisek. Bármi áron megvédjük a "fiainkat".:DD

Szóval ha szeretnél még tudni valamit írj. Csak tudod én elég elvetemült rajongó vagyok.

2015. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kit szidtam le?? nézd. egyáltalán nem ismerem őket mivel sose voltam directioner, teljesen más az ízlésem, de régen nagyon utáltam a rajongóit amiért folyton nagyképűek voltak. Most csak arra voltam kíváncsi hogy hogy vannak vele. Amúgy hány éves vagy? fiú vagy lány vagy?
2015. márc. 30. 16:03
 6/11 A kérdező kommentje:
csak annyit tudok róluk hogy: fiúk, kb. 6-an vannak, meg a banda neve. ennyi.
2015. márc. 30. 16:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Oda írtam h " tudom h még semmi ilyesmi nem történt."


Ha ennyire akarod tudni: 19/L


Ne keverj össze engem a csapongó tinikkel. Őket én sem szeretem. Kevés NORMÁLIS Directioner ismerősöm van. Vannak értelmes felfogásúak is. Én pl nem pisilném össze magam meg sírnék ha találkozhatnék velük. Szeretem őket de mértékkel.

Olvasd el az egészet amit írtam mert úgy látom h az előbb sem vetted észre amit nyilvánvalóan kifejeztem.


Vannak a betegesen őrült Directionerek és aztán az olyan Directionerek is mint pl én. Ne foglalkozz a buta p*csákkal. Ők csak saját magukat égetik le a viselkedésükkel.


5-en voltak. Ma már 4-en.

Nevek szerint: Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan.


Kilépett tag: Zayn Malik.

2015. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben van! örülök hogy van normális directioner is, persze te már felnőtt vagy :D de azok a 12 éveseket még ma is utálom ha azt hallom tőlük hogy "jaaj de cukiik, mindjárt elsírom magam értük jajj jaaaj" én 15F vagyok :) de igazából én őszintén mondom, sosem utáltam a bandát, szimplán nem is izgatott, csak a kis tiniliba rajongókkal volt (van) egy kis gond. 15F vagyok :)
2015. márc. 30. 21:28
 9/11 A kérdező kommentje:
ja, kijavítom: akkor utálom a tiniket ha a szemembe mondják az imádságukat. máskülönben figyelmen kívül hagyom :D
2015. márc. 30. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igazi Directionerekneksosem felejtik el őket, mindíg a szívünkben lesznek.És most itt nem az olyan kis 12 évesekre gondolok meg ál rajongókra akik csak a WMYB-t ismerik tőlük meg odáig vannak hogy milyen helyesek és ennyi a rajongásuk,ők nem directionerek.Nem lehet elmagyarázni ezt másoknak amugy hogy mit jelentenek nekünk hiába mondanám nem értenéd(amit amúgy meg értem és tiszteletben tartom) csak annyira rossz érzés mikor valakj mondjuk rögtön rájukmonja hogy az a 4 b..olyanok akik sohasem próbálták megismerni őket akár a zenéjük alapján,nem tudják hány embert mentettek meg,mennyi emberen segítettek már,szóval nem tudnak semmit.Na de a lényeg hogy nem volt elég belőlük és soha nem is lesz mert directionernek lenni nem átmeneti dolog. Még 80 évesen is emlékezni fogok arra hogy kik voltak ők és hohy milyen hatással voltak az életemre.És majd mikor kimondják lehetőleg évek mulva hogy most van vége a bandának akkor örülni fogok hogy a része lehettem ennek a hatalmas szerető családnak.Szinte miattuk tanultam meg angolul, miattuk vannak "barátaim" a világ minden tájárol,és szó szerint barátok. SOHASEM LESZ ELÉG BELŐLÜK. Az 1D egy legenda és a legendák örökké élnek ❤
2015. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!