Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rendeződjön a szüleimme...

Hogyan rendeződjön a szüleimmel a kapcoslatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé elvagyok keseredve 21 éves lány vagyok leérettségiztem illetve van egy szakmám amit érettségi után elvégeztem tb ügyintézői..a lényeg, hogy szeretnék tovább tanulni főiskola/egyetemre gondolok.Dolgoztam is de sajnos amerre lakok nincsenek túl jó körülmények maga az a környék munka szempontjából nem a legjobb jelenleg sajnos nincs munkám előző munkahelyemről létszámleépítés miatt elbocsájtottak itthon mindennap tanulok készülök nyelvvizsgámra . A szüleim hallani sem akarnak róla, hogy tovább tanuljak mert hozzám vágták, hogy eltartatom magam ennyi idősen oké igazuk van ennyi idősen dolgozni kellene mennék is kerestem is a munkát és nem arról van szó, hogy lusta vagyok mert nem egyszerűen csak azaz iskola amit kinéztem magamnak nem lenne idő rá .... olyan a beosztás + levelezőn is gondolkodtam, hogy mellette de az meg drága + nem igazán menne nekem otthon tehát a korrepetáló tanár is pénzigényes a léyneg hogy mindig hozzám vágják, hogy én csak eltartatom magam itthon és hogy ők nem fizetik ki nekem az egyetemet holott amúgy ez állami nem tudom mit csináljak hogy kéne megoldanom természetesen még angol nyelvvizsga hátra van addig is keresek erre az időre munkát de én mindenképp szeretnék elmenni tanulni kérlek segítsetek hogy kéne megoldanom, hogy eltudjak menni egyetemre nagyon fontos nekem.

A másik kérdésem,hogy miért ilyenek velem anyum alapból türelmetlen megértem sok a problémája de miért rajtam vezetik le...sokszor kérdezem i a baj és mint a kutyával nagyon megromlott a kapcsolatunk barátommal 4 honapja járok de nem mutattam még be nekik mert fiatalabb nálam és azt nem fogadják el nem szeretem ezt a családi légkört én csak arra vágytam hogy megértsenek a szüleim mit tegyek,hogy valahogy megfeleljek nekik? nagyon fáj ez nekem,hogy nem tudok velük semmit megbeszélni max ha olyan napjuk van , hogy minden jó amúgy meg negatívak teljesen mit kéne tennem?



2015. márc. 4. 10:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elnézést helyesírási hibákért.... csak siettem
2015. márc. 4. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán tényleg meggondolhatnád, hogy tényleg érdemes e tovább tanulni, nyelvet tanulj levelezőn pl, de inkább keress munkát, keress pénzt, főiskolát később is el tudod végezni. A kapcsolatotokra nem nagyon tudok mit írni, biztos nem vagy érdektelen számukra, csak gondjaik vannak és jobbnak látják az ő elképzelésüket. Kompromisszumot kell találni.
2015. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen de hogyan? mármint hogy mindeggyikünknek jó legyen
2015. márc. 4. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez másoknál is így van, mást akar minkét fél, ameddig együtt élsz a szüleiddel el kell tűrnöd a véleményüket, ha nem akarod, akkor vagy mész a saját döntésed után és tovább hallgatod, vagy elköltözöl. Én szülöm is negatív egyik, semmit sem tudunk ez ellen tenni.
2015. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, ebben igazad van csak tudod, nem akarom, hogy ők irányítsák az életemet vagy eldobjam az álmaimat ő miattuk... nem vagyok gyerek amúgysem de nem értik meg
2015. márc. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!