Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen pihe puha köntöst...

Az ilyen pihe puha köntöst hogyan kell mosni, hogy megmaradjon a finom puhasága?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 19:09
 1/4 2xSü ***** válasza:
Leginkább úgy, ahogy a rá varrt címke jelzi.
2015. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a nyilvánvaló választ, de azonkívül, hogy DOLCE VITA és hogy S-es semmi nincs ráírva:D
2015. márc. 4. 19:26
 3/4 2xSü ***** válasza:
Azért legalább az anyagát jó lenne tudni, mert pihe-puha lehet pamuttól a gyapjún át a műszálasig bármi. Mondjuk kézi mosással kézmeleg vízzel biztos nem nyúlsz mellé, de egyebet nehéz lenne mondani, ha csak annyit tudsz, hogy pihe-puha.
2015. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudod ez a plüss anyag nem tudom pontosan a nevét. A boltban az eladó azzal próbálta még jobban felkelteni a lelkesedésem, hogy a való világosoknak is ilyen van, de én azt nem nézem, de ha te igen,akkor be tudod azonosítani.( az egyébként 12.000 ft.-tól kezdődött de találtam olcsóbbat, ami tökéletesen ugyanolyan.)
2015. márc. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!