Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak mivel...

Hanák Tamás kérdése:

Ilyenkor mit csináljak mivel kezeljem? Vagy hova menjek vele? Lehet ettől valami bajom?

Figyelt kérdés

ilyenkor mit csináljak mivel kezeljem ? vagy hova menjek vele? lehet ettől valami bajom ?

14 évesen ki szúrattam a bal fülem és be gyulladt vettem minden fél e fülbe valót arany ezüst azóta el telt 4 év és folyamatosan hordtam fül be valót és be is volt gyulladva aztán ki szúrattam a másik fülem is és vettem bele 2500ft értékű ezüst fül be valót bele tetem mind 2 hátha attól nem gyullad be de reggel felkeltem és be volt mind 2 fülem ki vettem de éreztem duzzadt csomók vannak fülembe


2015. márc. 6. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
fertötlenisd? akár kend be estére fogkrémmel és reggel mosd le
2015. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárba szaliciles alkoholt, és azzal kezeld. És próbáld meg az orvosi acél fülbevalót.
2015. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszokat
2015. márc. 6. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik fertőtlenítésre, akkor menj el sebészetre, vagy bőrgyógyászhoz.
2015. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezeket a csomokat valahogy ki lehet vagatni vagy le szivatni a fulembol?
2015. márc. 7. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!