Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Janne...

Mi a véleményetek Janne Teller Semmi cínű könyvéről (légyszi akkor válaszolj, ha olvastad)?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 07:11
 1/5 anonim válasza:
Nekem összességében tetszett. Ha az első kb. 30-50 oldalt elszenveded amíg az az idióta szilvát dobál a fáról,utána már sokkal jobb és élvezhetőbb lesz.Sok meghökkentő esemény van benne,és néhol eléggé morbid.Sőt.Ha szereted az ilyen könyveket akkor nem fogsz csalódni benne szerintem.(Feltéve ha kibírod azt a 30-50 oldalt.Ismerek olyat aki nem bírta és le kellett tennie a könyvet) Én csak azt mondom: Kitartás és jó lesz!:)
2015. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit (nagyon) depressziós, mindazonáltal elgondolkodtató mű. Feltesz egy bonyolult és nagyon problémás kérdést, és (szerintem) nem igazán tudja megválaszolni. Provokatívnak is mondanám.
2015. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon brutál... Ennek ellenére tetszett.
2015. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jó volt, most írtam belőle beadandót
2015. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vidám vagyok, azt hiszem talán néha túlságosan is optimista,de imádtam ezt a könyvet, mert minden egyes szava az igazság volt, kiprovokálta az író, hogy felismerjük benne önmagunkat, én felismertem magam benne és azt hiszem mindenki más is, aki olvasta. Meghatott, rájöttem, hogy az élet egy nagy ajándék, amin nincsen csomagolás és a hibáit is láthatjuk, ennek ellenére még mindig úgy gondolom , hogy Pierre Anthon egy depressziós kölyök volt, nem volt mindenben igaza de be kell látnunk, hogy részben azért volt neki. Minden szaváva egyetértek, egy brutális, megrázó de meglepően őszinte könyv.
2015. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!