Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy szokjak le a...

Szerintetek hogy szokjak le a köröm rágásról?

Figyelt kérdés
Évek óta rágom a körmeimet! Egyszer csináltattam zselés körmöket akkor kibirtam hogy ne rágjam le őket,de miást leszedték újból le rágtam az összeset.Azóta nagyon bánom mert szeretnék szép körmöket de nem tudok sehogy,se leszokni a köröm rágásról!Már évek óta rágom ez miatt kicsi a köröm házam és csúnya!
2015. márc. 7. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza a műkörmöshöz, ő szépen felépíti neked a körmödet, megfelelően, nem kell csili-villi divatos köröm, meg ilyenek, egy sima normál is megfelelő, ha nem akarsz flancolni. Ha pedig ismét leszedeted mikor úgy érzed, hogy már "meggyógyult" akkor vegyél speciális körömrágás elleni körömlakkot. Nem csak színes van belőle, nem ártalmas viszont rettenetes az íze. Amikor belekezdesz a rágásába akkor elveszi az íze a kedvedet tőle.


Más lehetőség nincs, ha nincs annyi akaraterőd, hogy magadtól leszokj róla.

2015. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fújd be paprikasprayel
2015. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!